Ubisoft Connect Epic Games Hesabım çalındı

Epic Games için canlı destek açık değil maalesef. Ticket atmak için de kendi Epic hesabımı kullanmamı istiyor ama o hesabın epostası bende değil. Epostamı nasıl kurtaracağım bilmiyorum telefonumda ikili doğrulama var. Siteden şimdi bulup bütün hesaplardan çıkış yap dedim 24 saat içinde olur diyor.
Yeni hesap açın ordan iletişime geçin.

Bu olaylar nedense sıkça artmaya başladı. Aynısı benim de başıma geldi. Şifremi hiç kimseyle paylaşmama rağmen hatta 2 aşamalı güvenlik şeyi olmasına rağmen Rockstar hesabım çalınmıştı. Mail adresine kadar değiştirilmişti. Kendi mail adresime onay kodu vs. bile gelmemişti.
Aynısını Ubisoft'ta yaşadım :D Bir baktım Florida'dan giriliyor. Hadi virüs yemiş olayım adam sadece Ubisoft'u mu çalar? Steam, Epic, mailler falan duruyorken. Ben virüsle alakası olduğunu sanmıyorum da neyse

Epic Games için canlı destek açık değil maalesef. Ticket atmak için de kendi Epic hesabımı kullanmamı istiyor ama o hesabın epostası bende değil. Epostamı nasıl kurtaracağım bilmiyorum telefonumda ikili doğrulama var. Siteden şimdi bulup bütün hesaplardan çıkış yap dedim 24 saat içinde olur diyor.
Sign in - Google Accounts Yayılmış bilgilerinize burdan bakınız.

Gmail temiz çıktı da diğer bilgilere nasıl bakacağım anlamadım.

Google ile hangi yere giriş yaptıysanız söylüyor örneğin benim craf*i*se verilerim yayılmış. Orada yazıyor.

Google ile hangi yere giriş yaptıysanız söylüyor örneğin benim craf*i*se verilerim yayılmış. Orada yazıyor.
Burdan yaptınız değil mi?

Dosya Ekleri

• 1703539928219.png
    1703539928219.png
    151,3 KB · Görüntüleme: 56
Ana gmailim ile taradım ve bir şey çıkmadı ama hotmailden şüpheleniyorum.

Burdan yaptınız değil mi?
Evet

Geri
Yukarı