Hiç alışveriş yapmadığım yerden icralık oldum

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Mesaj 5 Ağustos'ta gelmiş. İşin garip tarafı ben böyle bir yerden hiç alışveriş yapmadım :D ama bundan 1 veya 2 yıl önce Instagram'dan bir tişört almıştım ve dolandırıcı olduğunu öğrenince kargocu gelince elimi bile sürmeden paketi iade ettim. Sonra beni 4 gün sonra arayıp ürünü almadığım için mahkemeye vereceklerini falan söylediler ben de üzerlerine gidince bağırıp çağırıp telefonu kapattılar. Forumda böyle bir sorun yaşayan var mı?

Ek olarak gelen mesaj da avukatlık bürosunun telefon numarası ve internet adresi var. Telefon numarasını arayıp bilgi alayım mı yoksa hiç uğraşmayayım mı?

Ayrıyeten şikayet var da bir sürü şikayet buldum. Barca Cosmik Kozmetik - 25/25 - Şikayetvar

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne olduğunu öğrenmek için telefonla aramanızda fayda var.

Hocam hukuk bürosunun sitesine girip iletişim bilgilerini kontrol ettim. Bana mesaj ile gönderilen numarayı hiçbir yerde bulamadım. Sanım sadece hukuk bürosunun ismini kullanıyorlar.
Bu nasıl bir sistem ya? Hiç alışveriş yapmayan insanlara nasıl icra başlatıyorlar? Polise şikayet edin, e-Devlet'ten icra dosyanızı sorgulayın.

18 yaş altı olduğum için e-Devlet'im yok.

Cimer e şikayette bulun.

Hocam 18 yaş altıyım. Gene de şikayette bulunabilir miyim?

Hocam hukuk bürosunun sitesine girip iletişim bilgilerini kontrol ettim. Bana mesaj ile gönderilen numarayı hiçbir yerde bulamadım. Sanım sadece hukuk bürosunun ismini kullanıyorlar.

18 yaş altı olduğum için e-Devlet'im yok.

Hocam 18 yaş altıyım. Gene de şikayette bulunabilir miyim?
15 yaş üstü isen e-Devlet şifresi alabilirsin postaneden.

Yeni konular

Geri
Yukarı