Hiç aşık oldunuz mu?

Biri 8, diğeri 12. sınıfta. Sınav senelerimi denk getirmek için özellikle uğraşmışım herhalde. İlkinde çocuktum onu saymasam da olur, ikincisi bayağı altüst etti ama.

Bende liseye geçtim 8'de hiç sevgili yapma kafam olmadığı için hiçbirinden hoşlanmadım ama liseye bu kafayla girince bir anda sınıftaki her kızdan hoşlandım ne yapmam gerek.

Bence aşk seni tamamlayan kişiyle birlikte olmaktır. Kimse kimseyle tamamen aynı şeylere ilgi duyamaz veya aynı şeylere yeteneği olamaz. Yani a kişisinin yaptığı şeyi b kişisi yapamaz ama b kişisinin yaptığı şeyi de a kişisi yapamaz. Birbirine uyan ve birbirini tamamlayan iki kişinin bir araya gelmesi aşktır.

Bu tanım bazılarına fazla basit, yüzeysel gelebilir. Aşktan anlamıyormuşum gibide gelebilir okuyanlara, zaten pek anlamamda. İki yıldır hissizlik ile mücadele ediyorum ve psikoterapi alıyorum. Duyguların tanımını yapabilirim ama fazla basit veya anlamsız olabilir.

Sanırım aşk kişiden kişiye değişen bir şey.

Mayıs ayında farklı şehirden çok güzel bir kızla tanışmıştım ve abartısız söylüyorum bu güne kadar gördüğüm en güzel kızdı. Kendisini bir süre tanımaya çalıştım ve karakteri oldukça hoşuma gitmişti, arada kötü de olsa espri yapıyordu ve eğleniyorduk. Farklı şehirde yaşadığı için beraber yapabileceğimiz aktivite olmadığı için oyuna çağırıyordu beraber eğlenelim diye, o kız için sevmeyerek de olsa Valorant oynuyordum. Tabii yobaz bir babası vardı ve bu yüzden kendisiyle her zaman muhabbet etme şansım olmuyordu, babası yüzünden çevresinde arkadaş olarak bile herhangi bir erkek olmadığından bahsediyordu. Sürekli birbirimizi arayamasak bile en azından mesajlaşıyorduk ama bahsettiğim kız konu açma konusunda çok kötüydü, ben konu açmasam muhabbet dönmezdi. Bir süre sonra karşımdakini sorguya çekiyormuşum gibi hissettiriyordu özellikle mesaj yazarken, kendisiyle bu durumu konuştum sorun olmadığını belirtti. Tabii bu şekilde aramızda biraz yakınlık oluştukça kızın biraz pick me olduğunu gördüm, çabaladım ama beni çok zorluyordu. İlgi göstermekten yoruluyordum, bunu da bir gün konuşurum çözeriz diye düşünürken kızın sınav haftası geldi. O süre çok rahatsız etmek istemedim, kendisine her zaman müsait olduğumu ne zaman rahat olursa o zaman aramasını ya da mesaj atmasını söyledim. Baktım ben mesaj atmadıkça o mesaj atmamaya başladı, mesaj attığımda çok yoğun olduğundan şikayet edip duruyordu. O dönem çok yoğun olduğunu biliyordum ama bu kadar bir şeylerden şikayet etmesi ve kendisine söylemiş olmama rağmen ben yazmadan yazmamasına sinir oldum. 2 - 3 defa ben yazdım, sonrasında 1 hafta beklemek istedim yazacak mı yazmayacak mı diye. Yazmadı ve bu yüzden her yerden engelledim, numarasını da sildim. Ancak bunlara rağmen bana en güzel aşk deneyimini yaşatan kişi olmayı başardı kendisi, belki fevri davranmış olabilirim, sinirle hareket etmiş olabilirim ama ilişkilerin tek taraflı yürümeyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden uzatmak istemedim, zaten çok farklı dünyaların insanlarıydık. Muhtemelen görmez ama görürse diye kendisine selam göndermek istiyorum, güzel anılar yaşattığın için teşekkürler ms. P :') Özellikle o seçim dönemi psikolojim son derece bozukken derdimi dinlediğin ve sevemediğim bir oyunu sevdirdiğin için çok teşekkürler... Şu an Valorant oynayasım var ama çevremde o kadar insan olmasına rağmen Valo oynayacak insan bulamıyorum, sanırım bazı şeyler sadece geçmişin güzel anıları olarak kalmalı.

Mayıs ayında farklı şehirden çok güzel bir kızla tanışmıştım ve abartısız söylüyorum bu güne kadar gördüğüm en güzel kızdı. Kendisini bir süre tanımaya çalıştım ve karakteri oldukça hoşuma gitmişti, arada kötü de olsa espri yapıyordu ve eğleniyorduk. Farklı şehirde yaşadığı için beraber yapabileceğimiz aktivite olmadığı için oyuna çağırıyordu beraber eğlenelim diye, o kız için sevmeyerek de olsa Valorant oynuyordum. Tabii yobaz bir babası vardı ve bu yüzden kendisiyle her zaman muhabbet etme şansım olmuyordu, babası yüzünden çevresinde arkadaş olarak bile herhangi bir erkek olmadığından bahsediyordu. Sürekli birbirimizi arayamasak bile en azından mesajlaşıyorduk ama bahsettiğim kız konu açma konusunda çok kötüydü, ben konu açmasam muhabbet dönmezdi. Bir süre sonra karşımdakini sorguya çekiyormuşum gibi hissettiriyordu özellikle mesaj yazarken, kendisiyle bu durumu konuştum sorun olmadığını belirtti. Tabii bu şekilde aramızda biraz yakınlık oluştukça kızın biraz pick me olduğunu gördüm, çabaladım ama beni çok zorluyordu. İlgi göstermekten yoruluyordum, bunu da bir gün konuşurum çözeriz diye düşünürken kızın sınav haftası geldi. O süre çok rahatsız etmek istemedim, kendisine her zaman müsait olduğumu ne zaman rahat olursa o zaman aramasını ya da mesaj atmasını söyledim. Baktım ben mesaj atmadıkça o mesaj atmamaya başladı, mesaj attığımda çok yoğun olduğundan şikayet edip duruyordu. O dönem çok yoğun olduğunu biliyordum ama bu kadar bir şeylerden şikayet etmesi ve kendisine söylemiş olmama rağmen ben yazmadan yazmamasına sinir oldum. 2 - 3 defa ben yazdım, sonrasında 1 hafta beklemek istedim yazacak mı yazmayacak mı diye. Yazmadı ve bu yüzden her yerden engelledim, numarasını da sildim. Ancak bunlara rağmen bana en güzel aşk deneyimini yaşatan kişi olmayı başardı kendisi, belki fevri davranmış olabilirim, sinirle hareket etmiş olabilirim ama ilişkilerin tek taraflı yürümeyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden uzatmak istemedim, zaten çok farklı dünyaların insanlarıydık. Muhtemelen görmez ama görürse diye kendisine selam göndermek istiyorum, güzel anılar yaşattığın için teşekkürler ms. P:') özellikle o seçim dönemi psikolojim son derece bozukken derdimi dinlediğin ve sevemediğim bir oyunu sevdirdiğin için çok teşekkürler... Şu an Valorant oynayasım var ama çevremde o kadar insan olmasına rağmen Valorant oynayacak insan bulamıyorum, sanırım bazı şeyler sadece geçmişin güzel anıları olarak kalmalı.

Çok güzel hiç kafana takma ilişkiler haklısın tek taraflı yürümez o kız devam etseydi bile yobaz babaları yüzünden asla ilerlemezdi kafanı takma o kızlarla aynı yazdığın gibi bir hikaye yaşanır sevgili olunmaz.
Olmadım sanırım, şu an sınıftaki bir kızdan hoşlanıyorum. Açılmayı düşünüyorum. 🙂
Umarım kabul eder dostum haberlerini bekliyoruz

Geri
Yukarı