Hiç bir oyunda ağladınız mı?

Ağladınız mı?

• Evet

Oy: 208 54,7%
  • Hayır

Oy: 172 45,3%

• Oy verenlerin toplamı
    380
Küçükken test drive 2 oynarken arabayı şuraya sokarsan nolur acaba diyerek garip bir yere sokmuştum. Sonra arabayı çıkaramayınca ağlamıştım. :D.

1617727502213.png
Hepimiz ağladık.

Sinirden ağlamak sayılırsa ağladım. NFS: Underground oyununda (ilk oyun) yarışlar daha zordu, 80'li sıralardaki bir yarış da oyunun en zor 2-3 yarışından biriydi. Birkaç gün kadar o yarışı geçmek için uğraştım, sonunda bitiş çizgisine 100 metre kala 1. sırada gelmeyi başardım. Çizgiye 100 metre kala benim gittiğim yolu kesen başka bir yoldan A.I. trafik arabası geçti, ben de günlerdir kazanmak için uğraştığım yarışın son 100 metresinde ona yandan girdim.

Sinirden ağladım, bağırdım, saçımı yoldum, o dönemde olan CRT monitörümü duvara vurdum, küfrettim. Sonuç olarak birkaç hafta oynamayı bıraktım, sonra sinirim geçmişken denedim. İlk seferde geçtim. Demek ki hırs, stres ve öfke kolay olan bazı şeyleri zorlaştırıyormuş dedim.

Katana Zero'da en sondaki askerlerin ve rüyalarımızın gerçeğini öğrendiğimde evet.
Rüyalarımızda silahla vurulan bir çocuk ve bir bilgisayar vardı, ve bu rüyayı her gün garip şekillerde görüyorduk. Meğerse rüyada çocuğu vuran askermiş ve o asker bizmişiz, bilgisayardaki dataları yok etme görevimiz gibi bir şey varmış galiba.

Sinirden ağlamak sayılırsa ağladım. NFS: Underground oyununda (ilk oyun) yarışlar daha zordu, 80'li sıralardaki bir yarış da oyunun en zor 2-3 yarışından biriydi. Birkaç gün kadar o yarışı geçmek için uğraştım, sonunda bitiş çizgisine 100 metre kala 1. sırada gelmeyi başardım. Çizgiye 100 metre kala benim gittiğim yolu kesen başka bir yoldan a. I. Trafik arabası geçti, ben de günlerdir kazanmak için uğraştığım yarışın son 100 metresinde ona yandan girdim.

Sinirden ağladım, bağırdım, saçımı yoldum, o dönemde olan CRT monitörümü duvara vurdum, küfrettim. Sonuç olarak birkaç hafta oynamayı bıraktım, sonra sinirim geçmişken denedim. İlk seferde geçtim. Demek ki hırs, stres ve öfke kolay olan bazı şeyleri zorlaştırıyormuş dedim.

Underground 2'deki bazı yarışlar, GTA-vc helikopter görevi daha neler neler ama aklma gelmiyor şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı