Hiç birine aşık oldunuz mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya karşıdaki de seviyorsa usta?
Hocam bir bakış oluyor gülüş oluyor kesin o da benden hoşlanıyor diyorsun ama ilk reddelince ve senin ondan hoşlandığını öğrendikten sonraki ezici ve acıyan duygu arasında ki bakış ile kalıyor insan. Bence bir insanın birinden hoşlandığını anlamak çok zor. Belli bir yaşa gelince de bakış ve gülüşmeler yerini birlikte zaman geçirelim birşeyler yapalım berabere dönüşünce artık insanlar utanmadan sıkılmadan söyleyebiliyorlar.

Hocam bir bakış oluyor gülüş oluyor kesin o da benden hoşlanıyor diyorsun ama ilk reddelince ve senin ondan hoşlandığını öğrendikten sonraki ezici ve acıyan duygu arasında ki bakış ile kalıyor insan. Bence bir insanın birinden hoşlandığını anlamak çok zor. Belli bir yaşa gelince de bakış ve gülüşmeler yerini birlikte zaman geçirelim bir şeyler yapalım berabere dönüşünce artık insanlar utanmadan sıkılmadan söyleyebiliyorlar.
Ben de gülüştüğümüz için açılayım dedim ama tıpkı sizin gibi ama aynı durum oldu, ben de ilişkimi ful kesmek zorunda kaldım. Kız arada konuşmaya çalışıyor ama reddetmişsin daha nesine konuşacaksın normal arkadaş gibi.

Tam tersine onlar bana oldu. Saçma bir şekilde o kadar yakışıklı değilim. Esnaflıktan gelen şeytan tüyü var galiba.

Ben de gülüştüğümüz için açılayım dedim ama tıpkı sizin gibi ama aynı durum oldu, ben de ilişkimi ful kesmek zorunda kaldım. Kız arada konuşmaya çalışıyor ama reddetmişsin daha nesine konuşacaksın normal arkadaş gibi.
Bence şu açıdan da düşünmek lazım hocam. Size bahsettiğim yukarıdaki mesajdaki ilk aşk hikayem di. O zamanlar çok utangaç biriydim ve sürekli kaçıyor dum onla bakışmak tan ama her gördüğüm an kalbim de yerinde durmuyor heyecandan elim ayağım birbirine dolanıyordu. Geçen sene aşk olmasa da birinden hoşlandım. Gayet terbiyeli günümüz kızları gibi aptal olmayan kitaplarla ilgili hanım hanımcık biriydi kendisi. Benimle baya ilgilenmiş yeri geldiğinde benim için insanlarla tartışmış biriydi. İlk başta ona o gözle bakmıyordum dostum diyordum ama sonradan işler değişti. Kendisinden hoşlanmaya başladım bunu ona söyledim ve üzgünüm... Cevabını aldım. Açıkçası bu kadar iyi bir aramız varken tabikide eski samimiyet olmasa da haftada 1 özellikle bu zor karantina günlerinde nasılsın ? iyimisin ? diye sormasını beklerdim. Ben teklif etmesinin üstünden 7 ay geçti bir tane bile mesaj yazmadı umrunda bile olmadım. Tamam belki size aşık değil sizi üzdü ama en azından size bir dost sevgisi ve bir önem veriyor bunlar da önemli şeyler bence. Tabiki de eski samimiyet olmaz ama size bir değer veriyor aşk anlamında olmasa da. Halbuki benim için yaptığı herşey yalanmış bir mesaj kadar bile değerli değilmişim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı