Hiç birine aşık oldunuz mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilinçaltımı kandıramam doğru ama zihnimi meşgul tutarım aklıma bile gelmez :).

Ama aşk dediğimiz o algı, kendini oyalamadığın zamanlarda gelecek. Fark etmeyeceksin bile. Bir bakmışsın onu düşünüyorsun. Hayatınızın sonuna kadar zihninizi meşgul tutacak değilsiniz ya!
Evet, dolmuştaki kız bulsun beni.

Dolmuşta aşık olup, inince aşk acısı çeken bir milletiz :D

Hocam o öyle olmuyor, bir şekilde devamlı onu düşünüyorsun. Kaçamazsın ve senin elinde değil.
Daha önce de sevdiğim biri olmuştu sürekli zihnimi meşgul tutarak düşünmeyi en aza indirdim bir yerden sonra da tamamen bitti ne aşk kaldı ne sevgi.
Ama aşk dediğimiz o algı, kendini oyalamadığın zamanlarda gelecek. Fark etmeyeceksin bile. Bir bakmışsın onu düşünüyorsun. Hayatınızın sonuna kadar zihninizi meşgul tutacak değilsiniz ya!
Sürekli olmaz belki ama mümkün olduğu kadar meşgul tutmak yetiyor.

@Onatygt Gece gece üzdüysem özür dilerim, bu da benden olsun o zaman, en son 6 yıl önce DVD'de müzik dinlerdim, sizin havayı pek veremez yt şimdi :/
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Onatygt Gece gece üzdüysem özür dilerim, bu da benden olsun o zaman, en son 6 yıl önce DVD'de müzik dinlerdim, sizin havayı pek veremez yt şimdi :/
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Problem yok. :) Hatırlamak aslında beni mutlu ediyor. YT o havayı vermese de önerileriniz benim için her zaman önemlidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı