Hiç dolandırıldınız mı?

Hiç dolandırılmadım fakat dolandırıcılar aramış olabilir. Örneğin bir daha aramasınlar diye dönüş yaptığım halde internet reklamı yapıyorlar. Hangi firma olduğu da belli değil, sürekli arıyorlar. Reklam izni vermesem de arıyorlar.

Nasıl oldu bilmiyorum ama kendi cep telefon numaram bir şekilde birilerine ulaşmış ve spam aranıp duruyorum. Gelmiş kurum nosuyla aradılar en başta normal kurum sandım adam da iyi rp yapıyor yalnız. 😄😄Aklı sıra sağlam dolandırıcak ama yer miyim? Biraz daha konuştuktan sonra herife mal olduğum izlenimini tam yedirdim, aradan 5 dk geçmedi ben onu dolandırdım 😎😎. Normal diyebilirsiniz aranan numarayı engellerler bir daha ulaşamasın diye. Burada tam tersi oldu adam aradı ben engelledim😎😎🇹🇷🇹🇷
Pişman değilim bir daha olsa bir daha yaparım :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Clash of Clans da hesabımı çalmışlardı o zaman küçüktüm 2 saat onla uğraştım çocuk benden hızlı çıktı attığı hesabin ve benim attığı hesabin şifresini değişti 😕 nicki hala aklımda Umut2005.

Kendim hiç dolandırılmadım.
Ama babam çok kez dolandırılmıştır kendisi biraz fazla saf insanlara çok kolay güveniyor.
Benim oturduğum yerdeki A101 iflastan döndü resmen şu da indirimde bu da indirimde diye son kullanma tarihine 2 gün bile kalmamış ürünleri satıyorlar.
Bir de insanları övmesi yok mu güya profesyonel pcci 2 yıldır abime laptop bulacak o bulana kadar ben 1800TL'ye GTX800 serisi bir laptop buldum kötüleyip geçti.
Kimseye güvenmemek gerek düşmanın gibi bakacaksın satıcıya.
Bir de kendim dolandırılmasamda insanların parasını vb şeyleri sömürdüğüm oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı