Hiç hile yapılmadığı halde VAC ban yemek

Sağ olun hocam oyunu silip tekrar yüklersem oynayabilecek miyim peki.
Hocam oyunda artık o hesap ile VAC korumalı serverlara giremezsiniz. Oyunla bir ilgisi yok. Steam hesabınız üzerinden banlandınız. Yani rekabetçi, yoldaş, basit eğlence, ölüm maçı, silah yarışları ve VAC korumalı topluluk sunucularına o hesap ile giremeyeceksiniz. Tek çareniz başka bir Steam hesabı kullanmanız.

VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır.

Geçmiş olsun.
Evet arkadaşım da suçsuz yere yemişti açıldı sonradan otomatik beklemek tek çözüm.

Hocam öncelikle merhabalar, VAC ban yemişsiniz anladığım kadarı ile geçmiş olsun diliyorum, VAC ban benim bildiğim kadarı ile kaldırılmıyor telefonunuzu kontrol edin, telefonunuzdan bir arkadaşınızın hesabına kayıt yaptınız mı ? düşünmeye çalışın. Sizin telefonunuza bir başka hesap guard açmışsa ve hile açıp vac ban yemişse otomatik olarak size de atıyorlar diye duymuştum doğru mudur bilemiyorum.

Arkadaşlar bugün Steam'ı açtığımda bir bildirim vardı, bildirimi açtığımda VAC ban yediniz diye uyarı çıktı ancak hiç hile kullanmadım yemin bile edebilirim. 1 hafta önce kuzenim de ban yedi, o da hiçbir şey yapmadı ben kefilim. Banı kaldırmanın yolu var mı? Hiçbir şey yapmadığım halde ban yemek insana koyuyor.

Siz kuzeninize kefilseniz desteğe yazın ben kefilim hile açmadı diye kaldırırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı