Hiç intikam alamadığınız için çok kötü hissettiniz mi?

başka kızlar bulun hocam unutuyorsunuz.
Bana kim bakacak hocam? 😀 Zaten bu z kuşağında bulacağım max kişi tiktok kullanan ergen olur.

Yaşadığınız olaya fazlasıyla üzüldüm, keşke tacizi ailenize anlatsaydınız o kişiyi okuldan bile attırabilirdiniz. Bu konuda sessiz kalmanız pek iyi olmamış.

Benim keşke intikam alsaydım dediğim bir durum maalesef var, 9. sınıfta yaşadığım bir şeydi ancak intikam alsaydım bana yakışmayan bir şey yapmış olacaktım. Vicdanım ağır bastığı için bir şey yapmadım sustum ama şimdiki aklım asla susmazdım tamamen ortalığı karıştırırdım ancak dediğim gibi bunu yapmak benim karakterime asla yakışmazdı. En azından bu yaşadığım olay beni çok büyük oranda akıllandırdı, hayata karşı gözümü açtı diyebilirim. O olaydan sonra bir daha da kimsenin beni ezmesine izin vermedim zaten. Gerektiği zaman bu sebeple hayatımdan çıkardığım birçok insan oldu.

Yaşadığınız olay nedir?

Klasik 9. sınıf sevgililik olayı, ayrılma sonrası atılan ağır iftiralar falan.

Ben de şu an 9.sınıfa gidiyorum aslında çok da yaşım büyük değil. Hocam muhtemelen o sınıfta yaşadığınız olay ergence saçma sapan bir şeydi iftira falan. Boş verin zaten.

Kitap okuyun.

Önünüzdekilere bakın, arkanızdakileri geride bırakın.

Kitap okuyun.

Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

Kitap okuyun.

Okuduklarınızı başkalarına da anlatın biraz hitabetiniz gelişsin.

Ayrıca kitap okuyun.

Alışkanlık haline getiriyorum yavaş yavaş merak etme. 😄

Ben de şu an 9.sınıfa gidiyorum aslında çok da yaşım büyük değil. Hocam muhtemelen o sınıfta yaşadığınız olay ergence saçma sapan bir şeydi iftira falan. Boş verin zaten.

Evet evet bayağı ergenceydi zaten, ben de salaktım o zamanlar. Bu zamanki kafam olsaydı bu olaylar asla yaşanmazdı, öyle bir insana asla şans vermezdim zaten.

Evet evet bayağı ergenceydi zaten, ben de salaktım o zamanlar. Bu zamanki kafam olsaydı bu olaylar asla yaşanmazdı, öyle bir insana asla şans vermezdim zaten.

Hocam zaten o yaştaki bir insan (akılin yaşta değil başta olduğunu savunurum aslında etkileyen çok şey var ama) adamakıllı dusunemez o tür konularda. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı