Hiç ölümden döndüğünüz bir an oldu mu?

Kendi mesleğimde ölüyordum. Asansördeyim ve yukarıda test yapılıyordu. Benden 1 kat aşağı inmemi söylediler, indim. (7 den 6 ya). Ardından "tamam yukarı gel" dediler. Yukarı tuşuna basar basmaz asansörün kapısı vs. açık çok süratli bir şekilde aşağı kaymaya başladı. Hemen bağırdım, köşeye geçip cenin pozisyonu aldım ama çok korkuyorum. Dedim kesin öleceğim ben. Bağırdığımda anladılar zaten hemen düzelttiler ne varsa. Bunların hepsi 6 saniyede oldu. 6 saniyede 2 ve ya 3 kat aşağı indim.

Motor kazası tam ekipmanlıydım arkadaşımın arkasına binmiştim 200 km hız ile giderken kaza yaptık hastanelik oldum.

Freddy Fazbear's Pizza dükkanında güvenlik görevlisiydim sonra bazı oyuncaklar kendi kendine çalışmaya başladı bende kameradan falan filan işte.

Başlık açık ve net.
Bisikletle kaza yaparken çok feci düştüm. Yokuş çakıllıydı zaten sol kolumun üstüne düştüm kolum yere saplandı ardından burnumun üstü kazındı resmen. Kolum içine katlanmıştı üstümde bisiklet vardı. İlk yere düştüğümde hissettiğim tek şey sanki ölmüşüm gibi üstüme çöken bir ağırlık ve o ağırlıkla birlikte gelen rahatlama hissi.

Geri
Yukarı