Hiç paranormal bir olay yaşadınız mı?

4 kişi parkta gece 10.30'da geziyorduk, karanlıkta ağaçların o tarafa bakınca 2 tane kırmızı gözün bana baktığını gördüm. Biri lazer tutuyormuş gibi kırmızıydı ama. Diğer 3 kişiye gösterdim sadece teki görebildi. Diğer ikisi bizimle dalga geçmeye falan başladı sonra 😆 Yanına gitmeye kalktık kayboldu. Büyük ihtimal kedi falandır ama hiç göz de kırpmıyordu 😄

Karanlıkta veya korktuğum zamanlarda kendimi onların yerine koyuyorum. Empati yapıyorum. Hep ben mi ondan korkacağım. Biraz da o benden korksun. Evet durduk yere değişik hareketler yapmışlığım var kendi kendime. O beni görüyordur diye.( Belki korkar.). Güzel taktik tavsiye ederim :)

Rüyamda tam karşımda uzun boylu bir adam dikiliyordu sonra uyandım gözümü açtım adam tam karşımda dikiliyor aynı şekilde. Bir zıpladım yataktan ışığı açtım hemen kayboldu.
Rüyamda tam karşımda uzun boylu bir adam dikiliyordu sonra uyandım gözümü açtım adam tam karşımda dikiliyor aynı şekilde. Bir zıpladım yataktan ışığı açtım hemen kayboldu.
Paranormal sayılmaz pek ama olsun :p

Yeni taşınmışız, annem akşam okuldan kardeşlerimi almaya gitti. Bende eski bir kasa var, kurmaya çalışıyordum. İşim bittikten sonra yalan olmasın bir şey oldu, kapı altına baktım, kapı yarık kapalı. Alttan gölge gibi bir şey geliyordu geldi geldi, bir anda gitti o sırada kapı çalmıştı annemler gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı