Hiç paranormal bir olay yaşadınız mı?

Hocam bahçeli müstakil evimiz vardı. Kapı pencere kapalıydı. Salonda yattım. Salonda da kahverengi yemek masası vardı. Uykumda çok hafif birisiyimdir. En hafif seste hemen panik yapar uyanırım. Ama o gün uyandığımda masada gördüğüm şey inanılmazdı. Masanın üzerinden aşağıya oluk oluk kan akıyordu. Masanın üstü kandı.

O an mantıklı açıklama getirmeye çalıştım. Hani desem ki bir yerden hayvan girdi ve yaralıydı masaya çıktı falan ama hiçbir ses duymadım. Masayı temizledik falan ama 1 hafta etkisinden çıkamadım. Ben böyle paranormal olaylara inanan biri de değilim. Batıl inancımda yok. Her şeye mantık ve bilimsel bakarım ama ona rağmen hala o olaya anlam getiremedim bugüne kadar. Her yer kapalı kutu gibi ev. Herkes uyuyor. Kimsenin haberi yok. Hala da gizemini koruyor.
Gerçekten korkunç, hissettiklerini bir düşündüm tüylerim diken diken oldu.

Allahtan fotoğrafı gördüğüm gibi kapattım 😂😂

Ya inanmayın sizi korkutmaya çalışıyor. Şunu düşünmedinizmi. Bu fotoğrafı atarken. Kendisi görmedimi fotoğrafı. :)
Demek ki kendisi her şeyi göze almış. Veya eliyle kapatarak attı. Böyle olayların şakası olmaz diye düşünüyorum.

Bu konu dışı bölümünü çok seviyorum, efsane muhabbetler dönüyor. Umarım moderatör arkadaşlar konu dışında sık konu açtığım için kızmıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı