Hiç savaştınız mı?

Evet. Ang Soyundan Gelen Erkang Porçay İsimli Komutan Yönetirdi Bizi. Erkang Porçay, T-Series'in "T-anrı bizimle! Bu savaşı kazanacağız!" sözüne karşılık "Hüseyin abi bizimle! Bu savaşı kazanacağız!" demiştir.

Savaş ama nasıl bir savaş? Bazen insanın kendi içinde verdiği psikolojik bir savaşın etkileri fiziksel bir savaşın/kavganın etkilerinden çok daha yıkıcı olur.

Hayatımda sadece bir kere kavga ettim. Biri tüm sülaleme sövüyordu ben oturmuşum sus diyordum. Sonra anneme de sövünce kalktım 2 tane vurdum ertesi gün okula gelememişti. Hastanedeymiş. (Büyük ihtimalle 2'den fazla vurdum :D)
Ohoo. Sadece bir kez kavga edenler var burada, hiç etmeyen de vardır diye düşünüyorum bundan yola çıkarak. Ali129'un Sosyal'in kötü çocuğu olduğu bir kez daha tescillendi.

Kavga demişken anlatayım. Geçen kış gözüme çok sağlam bir yumruk yemiştim. 1 hafta şiş kaldı, 1 ay boyunca da kırmızı gözle gezdim. Her gören değişik değişik bakıyordu sağ gözüme ta ki iyileşene kadar. Girdiğin her ortamda insanların öylece gözüne bakması pek de hoş bir durum değil.

Savaş öyle oyunlarda göründüğü gibi eğlenceli değil, hiç yaşamadım umarım da yaşamam ama o hissi az da olsa hissettirecek filmler diziler var, "mevzu vatansa gerisi tefferruattır" diye laf var, gerekirse vatan için savaşırım da. Savaş hissini Zula gibi oyunda hissetmen de garip :D ne bilim CoD gibi tamamen savaşa odaklı bir oyundan hissetmeni beklerdim. Yine de herkesin görüşü farklı ve bize de saygı duymak düşer :D

Yeni konular

Geri
Yukarı