Hiç sevgili olmaması

Daha önemli sorunlara çözüm bul. Boş ver sevgiliyi vakti gelince kendin gibi seni anlayan bir hayat arkadaşı bulursun zaten.

Sevgili yapmak zor bir şey değil. İlk sevgilim anaokulunda olmuştu. Abartılacak bir yanı yok sevgili olmanın. Boş bir mecra. Ha bir park köşesine geçip yaptıkların güzel oluyor :D

Evet genel olarak olmaması yönünde tavsiye verilmiş ama ben olması gerektiği yönünde tavsiye vereceğim. Çünkü ne kadar çabuk kazık yemeyi, çıkarlı ilişkileri, saçma sapan muhabbetleri öğrenip tecrübe ederse ileride daha eleyici olarak kendisi için doğru adayı bulması kolaylaşır. Hayatın tokatını erken yemek her alanda önemlidir.

Dizi filmlere kanıp mükemmel aşk peşinde koşmayın. İlk başta kötü tecrübeler yaşamanız gerekiyor. Eğer bunu 24-25 yaşında yaşarsan senin için atlatması zor olur. Erken yaşayıp arkada bırakmak gerek.

Belki bazıları için mantıksız gelecek ama sırf yapmak için ilişki yapmak bana o kadar da saçma gelmiyor. Karşı cinsle nasıl iletişim kurulur, beraber neler yapılabilir, nelerden hoşlanırlar genel olarak gibi birçok soruya cevap bulmanıza yarayabilir. Ama bu konuda dikkat edilmesi gereken şey şu o kadar da yapmak için yapmayın. Birbirinize karşı illaki bir şeyler hissedin. Ufakta olsa. Yanıp tutuşmak gerekmiyor sonuçta. Yani kütük gibi yapmak için yapıp karşı tarafı üzüp hayatın tokatını siz atmayın. :D

He olmadı veya olmuyor diye bunalıma girip ağıtlar yakılacak bir şey mi? Hayır. İyi arkadaşlarınız olması sosyalleşme için gayet yeterli. Derdinizi paylaşacak insanlar bulmak yalnızlığınızı gizler.

Bana kalırsa yok. İnanmak zorunda değilim. 10 yaşında olan sensin gibi geldi bana. Senin inancın sana benim inancım bana. Ailen öğretememiş ben öğreteyim sana.

Sıkıntı yok 10 yaşında olan ben olayım ama gururumla cehennemde yanarım? Ne bileyim yani çakmak çaksam 7-8 saniye dayanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı