Hiç sevgilisi olmamışlar gelin toplanalım

Saplar kulübü olarak gelin toplanalım. 😀 nasıl gidiyor hayat? Sevgilinin eksikiğini hissediyor musunuz yoksa hâlinizden memnun musunuz? :)

Sevgilim olmadığı halimden hiç bu kadar memnun olmamıştım, herkes in derdi olmuş para, çok beklersin sevgilin olup mutlu olmaları da.

Son düzenleme:
İlişkinin getirdiği yük, dertler insanı yoruyor be. Karşı taraf yükünde yardım etmezse "bitse de gitsem" moduna giriyorsun ki çok kötü bir ruh hali. Bu yüzden aman diyeyim aceleye getirmeyin bu işleri. Hele ergen dostlarım, yapmayın. Tecrübeyle sabitlenmiş bir tavsiye.

Ayrılıp geldim.

Sevgili insanın hayatına çok şey katabiliyor. En azından benim öyle oldu, ama bir Fatih kuzenimi hiçbir kıza değişemem. Nedense erkekler arkadaşlar sevgiliden daha iyi gibi. Ne diyorum bilmiyorum. :)

Biz saplar bilmeyiz. Senden ricam sevgilinin sana neler kattığı hakkında bize biraz bilgi verebilir misin?

Biz saplar bilmeyiz. Senden ricam sevgilinin sana neler kattığı hakkında bize biraz bilgi verebilir misin?
Asosyelliğimi tamamen kaldırdı diyebilirim, LGBT bireylerine ve KPOP dinleyenlere birazcık önyargılıydım, bu önyargılarımı kaldırdı. Daha aklıma gelmiyor bir sürü şey var ancak bir tık uykuluyum.

Geri
Yukarı