Hiç sevgilisi olmamışlar gelin toplanalım

Edinmeye çalışmaya ne dersiniz?
Kız arkadaş konusunda yakışıklı olmadığım için edinemiyorum. Sadece 1 kız benimle konuşmaya çalıştı onda da çok utandığım için beceremedim arkadaş edinmeyi o da bırakıp gitti sap gibi kaldım ortada.

Erkek arkadaş içinse aslında önceden vardı arkadaşlarım fakat hep bir yerlere gidip buluşuyorlardı ben de çok asosyal ve üşengeç olduğum için sürekli erteliyordum sonra konuşmayı kestiler benimle.

Sizin arkadaşlarınız var mı hocam?

Benim de hiç sevgilim olmadı ve hâlimden hem memnunum, hem de değilim.
Şöyle ki, ilişkiler benim kafamda canlandırdığım gibi olmuyor. Ben duygusal bir insanım, çok hayal kuruyorum, ama gerçeklerin hayallerimdeki gibi güzel olamayacağının da farkındayım. Benim için cinsellik arka planda. Cinsellik yaşayacağım kişiyi ilk önce gerçekten sevmem gerekiyor. Şimdiki ilişkiler sadece cinselliğe hitap ettiğinden dolayı da, hiçbir zaman ilişki yaşayacağımı düşünmüyorum. Bu devirde duygusal erkeklerle evlenen kadınlar bunu sadece dışa göstermelik olarak yapıyorlar. Kağıt üstünde evli gözüküyorlar fakat arka taraftan "alfa" adını verdikleri cinsel arzusuna engel olamayan, gördüğü her dişiyle beraber olmak isteyen erkeklerin peşinden gidiyorlar. Normalde kendini beğenen bir insan değilim, ama bunu söylemek istiyorum. Sevgimi hak eden insan olduğunu düşünmüyorum bu dünyada. Varsa da çok nadirdir, ona da ben ulaşamam zaten.

Kız arkadaş konusunda yakışıklı olmadığım için edinemiyorum. Sadece 1 kız benimle konuşmaya çalıştı onda da çok utandığım için beceremedim arkadaş edinmeyi o da bırakıp gitti sap gibi kaldım ortada.
Yakışıklı değilim gibi şeyler söylemeyin kendinize, bakımlı olun.
Erkek arkadaş içinse aslında önceden vardı arkadaşlarım fakat hep bir yerlere gidip buluşuyorlardı ben de çok asosyal ve üşengeç olduğum için sürekli erteliyordum sonra konuşmayı kestiler benimle.
İşte burada hata sizde maalesef. :(
3-5 arkadaşım var.

Hocam beni anlatmışsın.

Geri
Yukarı