Hiç sınıfta kaldınız mı?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Hiç sınıfta kalan var mı?
Ben kaldım psikolojim bozuk moralinizi nasıl düzelttiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis ben sınıfta kalınca direky kendimi derslere vermedim. Ulan dedim 3 ay tatilin var. Adam gibi çalış. Zaten senin sınıfa düşecekler senden 1 yaş küçük olacak. Çalışınca biraz paran olsun giderim kıyafet alırım dedim adam gibi. Kişisel bakımima çok dikkat ettim falan. Bazı erkekler kızlardan daha güzeldi. Moralim bozuldu. En azından bazı güzel kızlardan Instagram almıştım. Dersleri çok onemsemedim. Zaten bu ülkede okusan da okumasan da her türlü 1. sınıftan terk insanların yanında çalışıyorsun. Tatildeyiz bak yine. Git bir yerde çalış paran olsun. İstediğini al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis ben sınıfta kalınca direk kendimi derslere vermedim. Ulan dedim 3 ay tatilin var. Adam gibi çalış. Zaten senin sınıfa düşecekler senden 1 yaş küçük olacak. Çalışınca biraz paran olsun giderim kıyafet alırım dedim adam gibi. Kişisel bakımima çok dikkat ettim falan. Okul açılınca bizim sınıfa düşenler yarak tarlası gibiydi. Bazı erkekler kızlardan daha güzeldi. Moralim bozuldu. En azından bazı güzel kızlardan Instagram almıştım. Dersleri çok siklemedim. Zaten bu ülkede okusanda okumasanda her türlü 1. sınıftan terk insanların yanında çalışıyorsun. Tatildeyiz bak yine. Git bir yerde çalış paran olsun. İstediğini al.
ben olsam küfür etmezdim Berkehan Çepni Vakası

Raporlamak yerine uyarıp düzeltmesini isteyebiliriz. O kadar yazmış silinmesini istemem.
Yanlış düşünüyorsun. Kurallar öyle değil.

1658883568969.png

Geri
Yukarı