Hiç yemek yemeyerek kilo vermek

Kızın güzel kokması ile aç kalman ne alaka onu anlamadım ama neyse.
Aç kalarak sağlıklı kilo veremezsin aksine sonradan alırsın. Günlük aldığın kaloriyi fazladan yakmaya çalış örneğin 2000 alıyorsan 2500-2700 yak.

Cidden bana garip geldi. Çünkü kilo vermek bana hep zor geliyordu. Hayatımda 4 yıldan beri olan ama bir anda çok samimi olduk. Hiç kimseye söylemediği sırları bana söylemek... Yani neyse bu uzar gider. Kızın yanımda olmadığı zaman yediğim zehir gibi geldiği için yemeği çok azalttım. Ayrıca kız zeki, güzel, harika kokuyor. Neyse zaten konu bu değil.
Ben çok şaşırdım. Yani tek yaptığım:
1- Hep aç kalmak.
2- Sabah ve öğle yemeği kesinlikle yok. Belki ara öğünler var.
3- Akşam yemeğinden aç kalmak zorunlu.
Sadece bunu yaparak 5 günde 800 gram vermek bence mucize. Ayda 4.800 KG ediyor. Yaza kadar (Neredeyse 4 ay var.) en az 15 KG vermeyi planlıyorum. Cidden yemek için yaşarım ben. Siz ne düşünüyorsunuz? Çok dağınık bir konu oldu kusuruma bakmayın.
Bence aç kalmana değmez hem tekrar yediğinde direkt geri alacaksın hem de fazlasını. Ben sana güzel birkaç hareket söyleyeyim 3 haftada 10 kilo verirsin. Bu değer aç kalarak verdiğinin 2 katından fazla hem de 1 aydan kısa sürüyor. Ekmek yiyebilirsin fakat ölçülü. Haftanın bir günü çikolata yiyebilirsin bir dilim olmak şartıyla. Akşam yemeğinde ekmek yeme. Gün içinde 20 şınav bu şınavlar ard arda olsa iyi olur. 20 mekik bu mekiklerin sayısını artırabilirsin sana önerin karnın yanmaya başladığında say 20 taneyi. Bir de yere uzanıp ayaklarını havaya kaldır ve tutabildiğin kadar tut. Bu egzersiz de basenin varsa onları eritir. Hadi kolay gelsin.

Kızın güzel kokması ile aç kalman ne alaka onu anlamadım ama neyse.
Aç kalarak sağlıklı kilo veremezsin aksine sonradan alırsın. Günlük aldığın kaloriyi fazladan yakmaya çalış örneğin 2000 alıyorsan 2500-2700 yak.
Evde kalori örçer yokki :/.
Bence aç kalmana değmez hem tekrar yediğinde direkt geri alacaksın hem de fazlasını. Ben sana güzel birkaç hareket söyleyeyim 3 haftada 10 kilo verirsin. Bu değer aç kalarak verdiğinin 2 katından fazla hem de 1 aydan kısa sürüyor. Ekmek yiyebilirsin fakat ölçülü. Haftanın bir günü çikolata yiyebilirsin bir dilim olmak şartıyla. Akşam yemeğinde ekmek yeme. Gün içinde 20 şınav bu şınavlar ard arda olsa iyi olur. 20 mekik bu mekiklerin sayısını artırabilirsin sana önerin karnın yanmaya başladığında say 20 taneyi. Bir de yere uzanıp ayaklarını havaya kaldır ve tutabildiğin kadar tut. Bu egzersiz de basenin varsa onları eritir. Hadi kolay gelsin.
Evet zaten şuan yemek yemekten hiç kesmiyorum. Ama günde en az 45 dakika yürüyüş, 50 mekik ve 10 şınav çekiyorum. Bazen çok yiyince artsa bile ortalamaya bakınca git gide düşüyor kilom.

Ketejonik diyetlerde bile belirli bir kalori bulunmakta.Bunun yapılması vücutta çok büyük yıkıma neden olacak ve sistemlerinizde sorunlar ortaya çıkmaya başlayacaktır.Öncelikle bağışıklık sisteminiz çok tepki gösterecektir.

Dostum konu hortlatmışsın:(
Hortlatmış kı başkaları da deneyip ölmesin. Öncelikle bağışıklığın çöker ve hastalanırsın. Sonrasında kas yıkımı, vücudunun su toplaması gibi şeyler oluşur. Yani kısaca daha fazla kilo alırsın. Ölmek istemiyosanız erkek olarak 1600, kız olarak 12000 kaloriden aşağı diyetler yapmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı