Hiçbir şey eskisi gibi olmuyor

Hocam bakın çalışıyorum anneme babama borçlar hakkın da katkı sağlıyorum, anneme ayrıca yemek yapımın da destek veriyorum, neyin kafasındasın sen? Aileme gayet iyi vakit ayırıyorum, ne bu sinir? İstediğim bir sistem, ne bu agresiflik? Bilgisayar istedik niye saçma saçma şeyler yazıyorsun, ne istediğin isteğimi bozmak mı? Gören de sanıyor, odamdan da çıkmayıp, her güb işsiz gibi odam da oturan biri sanıyor, azıcık doğru düzgün bir yazı yzmak çok mu zor kardeşim?

Dostum bilgisayarı burada dilenip mi istiyorsun :D yerinde olsam konuyu kapatır zamanımı böyle boş işlere harcamazdım.

Tek sıkıntın bu olsun kankam.İlla ki alınır sistem.
Hocam alınmaz gibi, çok masraf, çok borç var, çok zor sistem toplama, keşke derdim bu olsaydı. :(

Dostum bilgisayarı burada dilenip mi istiyorsun :D yerinde olsam konuyu kapatır zamanımı böyle boş işlere harcamazdım.
Hocam anlamıyorsunuz galiba, azcık motivasyon verirsiniz diye açtım konuyu, saçma sapan yorum yapın diye değil, çalışıyorum zaten, ve azcık mantıklı olsan, kim bedava bilgisayar verir dostum?

Hocam alınmaz gibi, çok masraf, çok borç var, çok zor sistem toplama, keşke derdim bu olsaydı. :(

Hocam anlamıyorsunuz galiba, azcık motivasyon verirsiniz diye açtım konuyu, saçma sapan değil, çalışıyorum zaten.
Öyle deme.Bir gün bakarsın şans yüzüne döner ve alırsın.Sıkma canını.

Öyle deme.Bir gün bakarsın şans yüzüne döner ve alırsın.Sıkma canını.
Hocam inşallah belki birgün, çok teşekkür ediyorum, böyle konular da ilk defa iyi, olumlu bir şey yazan siz oldunuz, az da olsa mutlu oldum. :D

Hocam anlamıyorsunuz galiba, azıcık motivasyon verirsiniz diye açtım konuyu, saçma sapan yorum yapın diye değil, çalışıyorum zaten.

Dost acı söyler motivasyon için kendini mutlu et müzik dinle mesela spor yap veya ilgileneceğin bir kız arkadaşın olsun yapacak bir şey yok hayatında bol şans asker o7.

Hocam Allah emeklerinizin karşılığını verir inşallah. Dediğiniz gibi ailenize destek oluyorsanız eninde sonunda olur istediğiniz sistem. Ayrıca doğru yanlış bilmem ama ben neyi çok istediysem olmadı , ne zaman ki unutmaya başladım fazla kafaya takmadım o zaman oldu. İnşallah sizin de çok güzel bir oyun bilgisayarınız olur iyi bir insan olmanın karşılığını mutluluk olarak alırsınız. Aldığınız gün yine böyle konu açın . Bence yakın zamanda kavuşursun istediğine. İyi geceler..

Dost acı söyler motivasyon için kendini mutlu et müzik dinle mesela spor yap veya ilgileneceğin bir kız arkadaşın olsun yapacak bir şey yok hayatında bol şans asker o7.
Hocam yorumunuz için çok teşekkür ediyorum, çok sağolun fakat ilk başta saçma sapan yorum yapıyorsunuz, sonra motivasyon vermeye çalışıyorsunuz, pekte iyi olamadım açıkcası, tekrar teşekkür ediyorum sağolun.

Hocam Allah emeklerinizin karşılığını verir inşallah. Dediğiniz gibi ailenize destek oluyorsanız eninde sonunda olur istediğiniz sistem. Ayrıca doğru yanlış bilmem ama ben neyi çok istediysem olmadı , ne zaman ki unutmaya başladım fazla kafaya takmadım o zaman oldu. İnşallah sizin de çok güzel bir oyun bilgisayarınız olur iyi bir insan olmanın karşılığını mutluluk olarak alırsınız. Aldığınız gün yine böyle konu açın . Bence yakın zamanda kavuşursun istediğine. İyi geceler..
Çok teşekkür ediyorum hocam, çok sağolun, sizin gibi krallar hala Technopatta varmış, inşallah alırsam öyle konu açıcağım hocam, çok teşekkürler.

Hocam inşallah belki birgün, çok teşekkür ediyorum, böyle konular da ilk defa iyi, olumlu bir şey yazan siz oldunuz, az da olsa mutlu oldum. :D
Sorunun üstüne gitmek yerine başka yollar tercih edilince pek olumlu olmuyor.Sen yinede boşver bende bir zaman senin gibiydim, alınca anlıyosun boşaymış, oynayacak heves bile kalmıyor. Sadece ilk 1 ay sonra oyun pahalılığı vb derken iş işten çıkıyor. İyi aksamlar.

Hocam yorumunuz için çok teşekkür ediyorum, çok sağ olun fakat ilk başta saçma sapan yorum yapıyorsunuz, sonra motivasyon vermeye çalışıyorsunuz, pek de iyi olamadım açıkçası, tekrar teşekkür ediyorum sağ olun.

Motivasyon vermiyorum hayattan zevk alman için yapman gerekenleri söylüyorum iyi geceler.

Hocam yorumunuz için çok teşekkür ediyorum, çok sağolun fakat ilk başta saçma sapan yorum yapıyorsunuz, sonra motivasyon vermeye çalışıyorsunuz, pekte iyi olamadım açıkcası, tekrar teşekkür ediyorum sağolun.

Çok teşekkür ediyorum hocam, çok sağolun, sizin gibi krallar hala Technopatta varmış, inşallah alırsam öyle konu açıcağım hocam, çok teşekkürler.
Estağfurullah, inşallah.

Geri
Yukarı