Hilecileri reportlıyalım

Adamın oyunda 7K saati var. Hayatımı Dota 2 gibi bir oyuna adamış biri olarak benim bile 2K saatim var. Kanıtınız yok haksız yere yargılamayın adamın şansa veya ses kasma ile duvar arkası vurmasınada hile demeyin. Video atın öyle reportlarız gerekirse.

Adamın oyunda 7K saati var. Hayatımı Dota 2 gibi bir oyuna adamış biri olarak benim bile 2K saatim var. Kanıtınız yok haksız yere yargılamayın adamın şansa veya ses kasma ile duvar arkası vurmasınada hile demeyin. Video atın öyle reportlarız gerekirse.
Youtubeye yükleniyor video göndereceğim birazdan,demosunuda atacağım.

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-tFskz-wsUuw-3VBuO-Yu9Fe-ciQZQ

@Cedric Diggory
@berkingbad
@Ahmetli Cübbe Hoca
Demoyu gönderdim. İzleyebilirsiniz YouTube'ye koyamıyorum video boyutu yüksek, upload hızıda yerlerde olduğu için çok uzun sürecek. Sağ olasın Türk Telekom. Bu arada ilk 5 rauntta sıkıntı yok ondan sonra yavaş yavaş başlıyor. Cheattede herkes birbirine sallıyor bakmanızı tavsiye etmem :)
@kerobey
@saphary
@Lowell1
Pegasus adlı oyuncuyu izleyin.

Son düzenleme:
Herkese selamlar. Arkadaşlar dün girdiğim rekabetçi maçta takımıma gelen hileler sonucunda karşı takımın hile açması ve saçma bir oyun oynamamız. Rankım keleş 600saat+ oynamam var. Buna rağmen gene hile gelmesi ve takımdaki Türk hilecilerinin eğlenmesi gülmesi beni çok gıcık etti. Sanki çok haklılarmış gibi bir de eğlenip gülüp dalga geçiyorlar. Steam profil linklerini veriyorum. Technopat ailesinin bu hilecileri cezasız bırakmayacağını düşünüyorum. Hepinize teşekkürler.

Nasıl bir azim varsa artık banlatmışsın hileciyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı