Çözüldü HiperNet nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kafein26

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. İnternet paketim bu yıl itibarıyla bitiyor. Türk Telekom kullanıyorum. Son zamanlarda biraz sıkıntı yaşadım. Fakat adrese göre internet hızı testi yaptığımda "bu noktada HiperNet desteği vardır" gibi bir ibareyle karşılaştım. Başka internet sağlayıcılarına göre en yüksek hız bu veriyormuş. Şu anda 12 MB kullanıyorum ve diğer operatörlerin verdiği Max 16 MB nedir bunun olayı?

Çözüm
HiperNet VDSL oluyor. Yine bakır altyapıdan VDSL porttan hizmet alırsınız. Fakat Max hız 16 Mbps gözüküyorsa boşta VDSL portu kalmamıştır. Yine ADSL'den hizmet alırsınız.
HiperNet VDSL oluyor. Yine bakır altyapıdan VDSL porttan hizmet alırsınız. Fakat Max hız 16 Mbps gözüküyorsa boşta VDSL portu kalmamıştır. Yine ADSL'den hizmet alırsınız.

Çözüm

Türk Telekom'dan baktığımda gözüküyor. Kablonet'ten baktığımdada VDSL vardır diyor. TurkNet'ten baktığımda ADSL diyor

Geri
Yukarı