HIQ marka supplementi tavsiye eder misiniz?

jarvish

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, HIQ marka gainer almayi dusunuyorum. Daha once Big Joy marka kullandim, ilk kez alacagim. Bu markanin herhangi bir supplementini kullanip memnun olan var mi? Özellikle Pre Workoutlari falan da cok basarili diyorlar. Siz ne dusunuyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, HIQ marka gainer almayi dusunuyorum. Daha once big joy marka kullandim, ilk kez alacagim. Bu markanin herhangi bir supplementini kullanip memnun olan var mi? Özellikle pre workoutlari falan da cok basarili diyorlar. Siz ne dusunuyorsunuz?

Markayı taşıyan bana göre preworkoutu tadı da çok güzel limonlusu aynı bayram şekeri gibi, cidden çok başarılı, wheyi gayet iyi milk specialtiesten zaten ham maddesi, gaineri da güzel, kreatinine gelirsek ben indirimden 420 TL'ye almıştım o an bir de bigjoy vardı gramaj yine aynı lakin fiyat 500 TL idi bende HIQ seçtim daha ucuz olduğu için, 200 mesh RAW metariel bir kreatin toz formu bayağı iyi o yüzden fakat şu an alınmaz, 630 TL para verilmez sırf HIQ diye, kreatin saf bir madde merdivenalı üretim yapan yerlerden almadığınız sürece hangi markayı alırsanız alın etkisi yine aynı olacaktır, özetle gayet iyi bir marka özellikle preworkout anlamında.

Merhaba, HIQ marka gainer almayi dusunuyorum. Daha once big joy marka kullandim, ilk kez alacagim. Bu markanin herhangi bir supplementini kullanip memnun olan var mi? Özellikle pre workoutlari falan da cok basarili diyorlar. Siz ne dusunuyorsunuz?

Bu arada ben HIQ'nun gainerını kullanıyorum çikolatalısını gayet güzel ve başarılı düzenli bir şekilde kullanmasamda fark ettiriyor ilk başlarda tadı biraz garip gelmişti sonradan sevmeye başladım başarılı muzlusunu almanı tavsiye etmem insanı çok çabuk bayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı