HIQ mu? Hardline mı?

Daha fazla  
HIQ marka tozlar mı? Hardline marka tozlar mı? Birisinin 2 kilo olması beni tarafına çekerken diğerinin ham madde kalitesi beni tarafına çekiyor. Önerdiğiniz marka varsa belirtebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    48,7 KB · Görüntüleme: 1.049
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    72,9 KB · Görüntüleme: 842
Bana kalırsa Hardline'ın protein tozu ile Reflex Creapure veya Hardline Creapure al. Hardlinein Whey matrixte 2 gr kreatine var tek servisinde. Yanına alacağın kreatinide 2-3 gr olacak şekilde kullanırsın. Bu sayede servis sayıların yüksek olur.
Ekstra BCAA ve glutamine gerek yok ileri seviye değilsen.
Hiq zaten gereksiz pahalı. Hiq'e vereceğin paraya zaten Weider, optimum, weider, muscletech, olimp gibi ithal kaliteli markalardan alırsın.

HIQ en kaliteli Türk firması kesinlikle ama global marka fiyatlarıyla yarışırken tercih etmem. HIQ'nun global markalara kafa tutacak tek ürünü smash. Efsane bir pre-workout daha önce böylesini kullanmadım. Şahsi fikrim en iyi F/P Scitec tir varsa paran optimum tercih et.

Ek olarak BCAA almana gerek olmadığına yemin edebilirim. Supplemente bu kadar para harcayabildiğine göre iyi besleniyorsundur. İyi besleniyorsan neden BCAA alasın. Beslenemeiyorsan besin takviyesi alma besin al.

Yeni konular

Geri
Yukarı