HOI 4 gelişme gösteremiyorum

Luunexy

Decapat
Daha fazla  
Dün öğlen gibi Xbox Game Pass sayesinde HOI 4 oyununu aldım. Oyunu oynamaya başladığımda hiçbir ilerleme kaydedemediğimi gördüm bulunduğum yılın modeline göre tank silah uçak basıyorum yok arkadaş nafile bir şeyleri yanlış yapıyorum ama neyi bilmiyorum. Oyunun %100 Türkçe yamasını da bulamadım bu yüzden bazı şeyleri de anlamakta zorlanıyorum. Bulgaristan'a savaş açıyorum adamlar 5 tabur 20 tabur askerle saldırıyorum alamıyoruz. Yok azıcık araştırayım dedim ve araştırmalarda endüstri radyo araba tren engineer falan bunlara önem vermemişim bunların bir önemi var mı acaba? Ya da sorun başka bir şeyde mi? Tavsiye verebilecek var mı? Oyun çok güzel fakat oynayamadığım için bir süre sonra bunalıyorum, tavsiye verebilecek var mı şunları şunları yapabilirsin tarzı? (Türkiye ile oynuyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başlarda karmaşık gelmesi gayet normal. Burdan anlatmaya kalksak binlerce anlatılacak şey var. Önerim YouTube'den rehber izleyip oyunda uygulamanız. Maxmarine ile başlayabilirsiniz. Temeli oturttuktan sonra tanktı donanmaydı uçaktı bakarsınız. Önce fabrika basımı, üretim ve asker kullanımını öğrenmeye başlayın. Sorunuz olursa etiketleyebilirsiniz.

İlk başlarda karmaşık gelmesi gayet normal. Buradan anlatmaya kalksak binlerce anlatılacak şey var. Önerim YouTube'dan rehber izleyip oyunda uygulamanız. Maxmarine ile başlayabilirsiniz. Temeli oturttuktan sonra tanktı donanmaydı uçaktı bakarsınız. Önce fabrika basımı, üretim ve asker kullanımını öğrenmeye başlayın. Sorunuz olursa etiketleyebilirsiniz.

Anladım hocam çok teşekkür ederim.

Hocam YouTube'dan video izlemenizi öneririm ve oyuna başladığınızda kolay bir ülke seçin Almanya ABD vb.
Cevabınız için teşekkür ederim hocam

700 saatim var hâyla yeni şeyler öğreniyorum. Bu oyun birkaç saat oynamayla öğrenecek oyun değil maalesef. Sana tavsiyem Türkçe yama ile de oynama, takıldığında yerlerde google lensten fotoğraf çekip çeviri yapabilirsin. Oyunu anlaman için construction a, ordu yapısına, supply kullanımına, uçak kullanımına bakabilirsin, Maxmarine'in rehber videolarını önerebilirim.

700 saatim var hâlâ yeni şeyler öğreniyorum. Bu oyun birkaç saat oynamayla öğrenecek oyun değil maalesef. Sana tavsiyem Türkçe yama ile de oynama, takıldığında yerlerde Google lensten fotoğraf çekip çeviri yapabilirsin. Oyunu anlaman için construction A, ordu yapısına, Supply kullanımına, uçak kullanımına bakabilirsin, Maxmarine'in rehber videolarını önerebilirim.

Hocam 2022 Full Türkçe yama buldum ve gerçekten bayağı işe yarıyor. Türkçe yama ile en azından araştırmalarda neyi ne yaptığını bilebiliyorsun. Sürekli tank uçak top önem vermişim endüstri ve teknolojiyede önem verince gelişme göstermeye başladım yunanistanı falan aldım. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Hocam 2022 Full Türkçe yama buldum ve gerçekten bayağı işe yarıyor. Türkçe yama ile en azından araştırmalarda neyi ne yaptığını bilebiliyorsun. Sürekli tank uçak top önem vermişim endüstri ve teknolojiyede önem verince gelişme göstermeye başladım yunanistanı falan aldım. Teşekkür ederim cevaplarınız için.
Oyunu Türkçe öğrenirsen modlu şekilde oynarken baya zorlanırsın ama tabii tercih senin.

Geri
Yukarı