HOI 4 Tavsiyeleri

Sovyet oyuna bazı eksiler ile başlıyor purge vs. ordu da çok büyük eksiler yiyor ben şahsen sovyet önermem. Savaş öğrenmek istersen Almanya oynamanı tavsiye ederim oyunu biraz öğrenince (oynayarak, video izleyerek vs.) Amerika oynamanı tavsiye ederim. Almanya'dan sonra çok rahat edersin.

Önce Almanya oynayacağım iyi gidersem devam ederim olmazsa bir de Sovyet ile denerim.
Hemen yardım edin sovyet seçtim baktım 130 tane asker var direk daldım Almanya ile Polonya'ya Polonya'nın tamamını Almanya'nın yarısını aldım. Aşağıdan Japonya çoğu yeri almış benim haberim yoktu ben nereye asker yetiştireceğim. Her oynayışım da böyle oluyor 4-5 ülkeden cephe olunca baş edemiyorum. 😞

Önce Almanya oynayacağım iyi gidersem devam ederim olmazsa bir de sovyet ile denerim.
Hemen yardım edin sovyet seçtim baktım 130 tane asker var direk daldım Almanya ile Polonya'ya Polonya'nın tamamını Almanya'nın yarısını aldım. Aşağıdan Japonya çoğu yeri almış benim haberim yoktu ben nereye asker yetiştireceğim. Her oynayışım da böyle oluyor 4-5 ülkeden cephe olunca baş edemiyorum. 😞

Herkese savaş açmayacaktın, focuslardan oynamalısın.

Çıkartma yapmayı öğrendim ama silah dayanmıyor o kadar fabrikam var ona rağmen silah eksiğim var Sovyet'te.
Division template denen olay bu oyunun en önemli mekaniklerinden birisidir. Onları kurcalayın. Fabrika sayısını arttırmazsanız templatelerden birkaç birlik çıkartmayı deneyebilirsiniz. Gücü azalır ama istenen silah sayısı da azalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı