Homofobi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zamanımı size yazmakla ayıramam bir şey atıyorum yalan komplo diyorsunuz adam bir şey diyor olayı mültecilere bağlıyorsunuz bu ülkenin gelenek ve kültürleri vardır ve bu gibi davranışlar bize ters gelir tek homofobik ülke biz değiliz sana şurada Rusya Polonya Belarus Çin'in çoğu kısmı ve sayamayacağım kadarulke sayabilirim. Uzun sözün kısası siz burada istediğiniz kadar bağırıp çağırın, eleştirin bu ülke uzun sene boyunca hep karşı olacaktır ülkede yaşayan insanların çoğu sevmiyor zaten siz azınlık sayılırsınız. Bundan sonra yazmayacağım ve okumayacağım ne ifadesi atarsanız atın umurumda değil :) iyi sosyeller.

Mülteci olayını açıkladım, @Finisterre hocam yazdıklarının yalan olduğunu söyledi çünkü attıkların hiçbir şeyi kanıtlamıyor. Ayrıca bu yazdıklarından da rezillik akıyor resmen. Gelenek ve kültür demişsin, bundan yıllar önce Anadolu da ve Doğu da kadınlar bir mal gibi alınıp satılıyordu, henüz daha reşit olmayan kızlar kendilerinden yaşça büyük erkeklerle evlendiriliyor ve bu oldukça doğal karşılanıyordu. Gelenek ve kültürün bu mu yani? Anadolu da ne swingerlar ne olaylar dönüyor onlardan bahsetmeyeceğim bile.
Azınlık olmamız hakkında ki fikrinin ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değilsin anladığım kadarıyla. Yarın öbür gün Müslüman'lar azınlık olursa ve Müslüman olmayan kişiler camii yakıp kuran yırtarsa yine gelip "aga ne yapalım ya azınlığız biz ne yapsak işe yaramayacak" diyecek misin? Umarım dışarıda insanlarla konuşurken kendine muhalifim demiyorsundur. Çünkü sen bayağı AKP'li zihniyetine sahip ve islamcılardan farksız fikirleri olan birisin.

Son düzenleme:
Mülteci olayını açıkladım, @Finisterre hocam yazdıklarının yalan olduğunu söyledi çünkü attıkların hiçbir şeyi kanıtlamıyor. Ayrıca bu yazdıklarından da rezillik akıyor resmen. Gelenek ve kültür demişsin, bundan yıllar önce Anadolu da ve Doğu da kadınlar bir mal gibi alınıp satılıyordu, henüz daha reşit olmayan kızlar kendilerinden yaşça büyük erkeklerle evlendiriliyor ve bu oldukça doğal karşılanıyordu. Gelenek ve kültürün bu mu yani? Anadolu da ne swingerlar ne olaylar dönüyor onlardan bahsetmeyeceğim bile.
Azınlık olmamız hakkında ki fikrinin ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değilsin anladığım kadarıyla. Yarın öbür gün Müslüman'lar azınlık olursa ve Müslüman olmayan kişiler camii yakıp kuran yırtarsa yine gelip "aga ne yapalım ya azınlığız biz ne yapsak işe yaramayacak" diyecek misin? Umarım dışarıda insanlarla konuşurken kendine muhalifim demiyorsundur. Çünkü sen bayağı AKP'li zihniyetine sahip ve islamcılardan farksız fikirleri olan birisin.
Sana akpli olmadığıma dair binlerce kanıt atabilirim ama duvara laf anlatmakla aynı şeye takabül ediceği için 1 tane önceden yazdıklarımı atıp çıkıcam he ekstra olarak sen dışarıda böyle konuş seni delip geçerler yazıcagım yoktu yine güldürdün beni.
Her kafanın uyuşmadığı bir siyasi partiyla öyle konuşma başın belaya girer birisinin seni cimere şikayet etmediğini şükret.

Dosya Ekleri

• GridArt_20230725_011740492.png
    GridArt_20230725_011740492.png
    227,4 KB · Görüntüleme: 18
bu ülkenin gelenek ve kültürleri
O esnada gelenek ve kültür: Osmanlı İmparatorluğu'nda eşcinsellik - Vikipedi
Ülkede yaşayan insanların çoğu sevmiyor, zaten siz azınlık sayılırsınız.
  • Azınlık olduğunuz için polisim dövse de öldürse de haklıdır.
  • Olaylara bir gün azınlık olabileceğimi düşünemeyecek kadar yüzeysel bakıyorum.
  • Genelleme yapmayı hiç bilmediğim için az önce yalan söyledim, şimdi de genelleme yapmaya devam ediyorum.
  • Protesto, örgütlenme, hak arayışı gibi değerlerim yok. Bu yüzden devletimin yanındayım.

Homofobiğim isterse söylesinler isterse söylemesinler bu olay benim inancımdada bu şekilde ülkemde de bu şekilde. Zaten bu tür şeyleri destekleyen insanlar abuk subuk giyinip garip garip tavırları oluyor çok tilt oluyorum onlara.

O esnada gelenek ve kültür: Osmanlı İmparatorluğu'nda eşcinsellik - Vikipedi

• Azınlık olduğunuz için polisim dövse de öldürse de haklıdır.
  • Olaylara bir gün azınlık olabileceğimi düşünemeyecek kadar yüzeysel bakıyorum.
  • Genelleme yapmayı hiç bilmediğim için az önce yalan söyledim, şimdi de genelleme yapmaya devam ediyorum.
  • Protesto, örgütlenme, hak arayışı gibi değerlerim yok. Bu yüzden devletimin yanındayım.
Ben sence gelenek ve kültür derken sadece Osmanlı'yı mı kastediyorm.
Devletimin yanındayım tabiri tam doğru değil Umit Özdağ'nın konuşmaları genellikle hoşuma gidiyor evde ne yaparlarsa yapsın dışarıya zehrini salmasın aynende öyle olmalı ama siz her zaman Homofobiklik=Akp dediğiniz için her saygı duymayanı akpli sanıcaksınız.

Sana AKP'li olmadığıma dair binlerce kanıt atabilirim ama duvara laf anlatmakla aynı şeye takabül ediceği için 1 tane önceden yazdıklarımı atıp çıkacağım he ekstra olarak sen dışarıda böyle konuş seni delip geçerler yazıcagım yoktu yine güldürdün beni.

Dışarıda istediğim gibi konuşuyorum, daha neler neler diyorum hatta. Deşebilecek varsa gelip denesin madem görelim. Sen kendini muhalif sanıyorsun sadece, muhalif olduğun falan yok. Bu konuda ki fikirlerinden bile belli.

Her kafanın uyuşmadığı bir siyasi partiyla öyle konuşma başın belaya girer birisinin seni CİMER'e şikayet etmediğini şükret.

İstediğim gibi konuşurum siyasi partilerle ilgili, o mesajda ne hakaret ne de başka bir şey var. Dava açılsa bile sonuç çıkmaz yani.

Ben sence gelenek ve kültür derken sadece Osmanlı'yı mı kastediyorum.
Devletimin yanındayım tabiri tam doğru değil Umit Özdağ'nın konuşmaları genellikle hoşuma gidiyor evde ne yaparlarsa yapsın dışarıya zehrini salmasın aynende öyle olmalı ama siz her zaman Homofobiklik = AKP dediğiniz için her saygı duymayanı AKP'li sanıcaksınız.

Yarın öbür gün istediğin gibi yaşama hakkın elinden alındığı zaman "özgürlük" diye ağlamazsın umarım. Eş cinsel kişilerin kimseye kötü örnek olduğu falan yok. Kimsenin ilişkisine karışamazsın.

Homofobiğim isterse söylesinler isterse söylemesinler bu olay benim inancımdada bu şekilde ülkemde de bu şekilde. Zaten bu tür şeyleri destekleyen insanlar abuk subuk giyinip garip garip tavırları oluyor çok tilt oluyorum onlara.

İnancın ve inancının emrettikleri kimseyi ilgilendirmiyor 😀.

Homofobiğim. Eş cinsellik tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.

Madem öyle bana bununla ilgili gerçek bir kanıt atar mısın? Bilimsel bir çalışma veya bir makale mesela.

Dışarıda istediğim gibi konuşuyorum, daha neler neler diyorum hatta. Deşebilecek varsa gelip denesin madem görelim. Sen kendini muhalif sanıyorsun sadece, muhalif olduğun falan yok. Bu konuda ki fikirlerinden bile belli.

İstediğim gibi konuşurum siyasi partilerle ilgili, o mesajda ne hakaret ne de başka bir şey var. Dava açılsa bile sonuç çıkmaz yani.

Yarın öbür gün istediğin gibi yaşama hakkın elinden alındığı zaman "özgürlük" diye ağlamazsın umarım. Eş cinsel kişilerin kimseye kötü örnek olduğu falan yok. Kimsenin ilişkisine karışamazsın.

İnancın ve inancının emrettikleri kimseyi ilgilendirmiyor 😀.

Madem öyle bana bununla ilgili gerçek bir kanıt atar mısın? Bilimsel bir çalışma veya bir makale mesela.
Sen kimseyi sen muhalifsin sen iktidar saflısın diyip milletin ne olduğuna sen karar veremezsin ve bana akpli cahil demen umrumda bile olmuyor. Erkek öpmek özgürlük değil saçma sapan zevktir.

Gaymiymiş başından beri neden bu kadar ftiralar yalanlar attığı belli oluyormuş konuşmaya değmezmiş.

Devletimin yanındayım tabiri tam doğru değil.
Devletinin yanında değilsin yani?
Ümit Özdağ'nın konuşmaları genellikle hoşuma gidiyor.
O belli zaten.
Evde ne yaparlarsa yapsın, dışarıya zehrini salmasın.
Zehir olmadığı için salınan da pek bir şey yok tabii.
Siz her zaman Homofobiklik=Akp dediğiniz için
Ben sana AKP'lisin demedim ki. :D
keşke sizin arkadaşınız olsaydım sizi her ortamda ezer her elime fırsat geçtiğimde gömerdim ama denk gelmiyor nasip <3.
Sizin klasik davranış biçimi bu zaten. Neredeyse sizin yerinize utanmaya başladık, bugün de Sünni dozumuzu aldık çok şükür.

Valla laf dalaşına giremem, elinde bir şeyler varsa tartışalım. Konu da odağından sapmasın durduk yere.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı