Hoşlandığım kız da benden hoşlanıyor

CaglarReyiz

Kilopat
Katılım
31 Ekim 2015
Mesajlar
1.285
Çözümler
4
Yer
Edirne
Dünya fani kardeş, pişman olma, kaybedersem kaybettim de. En azından denemiş olursun içinde kalmaz yorumları okudum geç onları, ben çok pişmanım. Kaybetseydik keşke de içimizde kalmasaydı, içinde kalması daha kötü emin ol çok kötü.
 

Bulut2024

Centipat
Katılım
22 Nisan 2019
Mesajlar
741
Çözümler
2
Arkadaşın da dediği gibi Dünya'ya bir kez geliyoruz..
 
Katılım
11 Temmuz 2020
Mesajlar
416
Yer
O'nun peşinde
Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle. Sizlere soracağım konu benim için çok fazla önemli. Zamanın da bende bu tarz konulara kızlar soruyor’a döndü demiştim ancak bu konuyu arkadaşlarımla konuşmaktan çekiniyorum. Neyse konuya geçiyorum. Ben kendi sınıfımızdan bir kızdan hoşlanıyorum kız da aynı şekil de benden hoşlanıyor. Kız hoşlandığını söyledi anca ben kaybetme korkum yüzünden arkadaş kalmamızın daha iyi olacağını söyledim ama bende hoşlandığım için artık içim içimi yemekte ve aklımdan hiç çıkmadığı için onu düşünmekten uyuyamayacak hale geldim. Kıza benim de ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum ancak bir yandan da ya ayrılırsak ne olur diye düşünmeden yapamıyorum. Bu ara da kızla yakın arkadaşız yakın olmasak bu kadar çekingen olmazdım ama yakın olunca çok değişiyor işler. Size sorum arkadaşlar sizce kıza hoşlandığımı söylemeli miyim? Yoksa arkadaş kalmaya devam mı etmeliyim?
Not: Konu kesinlikle trol değil. Trol damgasını yapıştıracak ve dalga geçecek kişiler lütfen konuya cevap vermesin.
Açıl hocam korkanın çocuğu olmaz derler.
 

WiSo

Picopat
Katılım
6 Aralık 2020
Mesajlar
228
Çözümler
1
Korkunda haklısın. Her şey güzel gitmeyebiliyor. Aramız çok iyi sevgili olsak çok güzel gider gibi düşünce oluşuyor ama öyle değil işte. Sen yine de açıl. Kaybetsen de daha mutlu oluyorsun.
 

coreter

Picopat
Katılım
30 Kasım 2020
Mesajlar
308
Makaleler
2
Kız söylediğine ve sende arkadaş kalalım dediğine göre tren kaçtı, Geçmiş olsun.
Kıza şimdi hoşlandığını söyle de iyi bir kırsın. Hafızanı kaybetsen bile tek bir şeyi aklından çıkarma. Kızlar asla unutmaz.
 
KS
LUCIMAZE

LUCIMAZE

Hectopat
Katılım
29 Eylül 2018
Mesajlar
1.977
Çözümler
9
Yer
Los Angeles
Konuya cevap veren herkese teşekkür ederim. Artık geçti bir kere. Şu an kızla hala arkadaşız ve bir sorunumuz yok. Duyguları hala aynı mı bilmiyorum ama benim duygularım aynı değil ve onu sadece arkadaşım olarak görüyorum. Tekrardan teşekkürler herkese.
 
Yukarı