Hoşlandığım kız ile nasıl ilerleyebilirim?

llMichaell2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öğle arasında kantinde çorba alırken hoşlandığım kız ve arkadaşı da çorba alıyordu bana dönüp hangi masaya oturacaksın bizde gelelim dediler aynı masaya oturduk ikisiyle karşılıklı çorba içtim, aaaaaaa bir an çok mutlu oldum, susamıştım gidip su aldım kıza ve arkadaşına da aldım teşekkür ettiler yemekten sonra kalkıp gittiler. Arkadaşlar ben şimdi ne yapmalıyım nasıl daha ilerlemeliyim?

(Bir kız arkadaşın söylediğine göre kızın sevgilisi varmış. Ama ben kızın yanında hiç sevgilisine benzer birini veya sevgili gibi davranan birini görmedim + Instagram'da da hiç erkek biriyle vs fotosu yok)

Arkadaşlar öğle arasında kantinde çorba alırken hoşlandığım kız ve arkadaşı da çorba alıyordu bana dönüp hangi masaya oturacaksın bizde gelelim dediler aynı masaya oturduk ikisiyle karşılıklı çorba içtim, aaaaaaa bir an çok mutlu oldum, susamıştım gidip su aldım kıza ve arkadaşına da aldım teşekkür ettiler yemekten sonra kalkıp gittiler. Arkadaşlar ben şimdi ne yapmalıyım nasıl daha ilerlemeliyim?

(Bir kız arkadaşın söylediğine göre kızın sevgilisi varmış. Ama ben kızın yanında hiç sevgilisine benzer birini veya sevgili gibi davranan birini görmedim + Instagram'da da hiç erkek biriyle vs fotosu yok)

Ha bir de çorba yerken hoşlandığım kız yanımda diye utana utana yemiştim, normalde ekmeği çorbaya banıp yiyordum, kıza ayıp olmasın diye nazik nazik ekmeği ağzıma atıp sonra çorbayı içiyordum (kaşıkla).
Hmm… yeni rota oluşturuldu.

Yok, o kız daha çok kanka tarzından.

Tavsiye: Kendin ol. Normal bir arkadaşlık kur ve en önemlisi erkeklere başka bir kişilikken kızlara başka bir kişilik olursan kızlar seninle eğlenmez. Eğer instagram/whatsapp yazışmaya başlarsanız kesinlikle sadece yazan taraf olmamalısın, eğer o kız sana dönüp yazmıyorsa bil ki bu iş yürümez, yürürsede sağlıklı olmaz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Tavsiye: Kendin ol. Normal bir arkadaşlık kur ve en önemlisi erkeklere başka bir kişilikken kızlara başka bir kişilik olursan kızlar seninle eğlenmez. Eğer instagram/whatsapp yazışmaya başlarsanız kesinlikle sadece yazan taraf olmamalısın, eğer o kız sana dönüp yazmıyorsa bil ki bu iş yürümez, yürürsede sağlıklı olmaz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Dün kıza Instagram'dan istek attım hâlâ kabul etmedi :(

Dün kıza Instagram'dan istek attım hâlâ kabul etmedi :(
Gözden kaçmış olabilir yarın yanına gitmeni ve hareket, tavırlarını gözlemlemeni öneririm. Zaten size karşı bir ilgisi varsa belli edecektir. Daha çok vakit geçirmeye çalışın elinizden geldiğince abartmadan ve sıkmadan iltifat edin. Eğer hazır olduğunuzu düşünüyorsanız Instagram olayını hatırlatın. Belki bahsettiğiniz kişi size ümit vermemek için kabul etmiyor, belki de gözünden kaçtı. Bunu iyice gözlemlemeden bilemezsiniz fakat söylediğim gibi sıkmayın eğer cevap vermiyorsa uzatmayın.

Whatsapp veya instagram gibi bir ortamdan yazışmaya başlarsanız ve aranız yavaş yavaş iyi olursa hayırlı cumalar gibi ufak daha çok troll/şaka amaçlı gibi ufak şeyler kızların hoşuna gider. Ayrıca eğer samimileştiğinizi düşünürsen açılmaktan utanma, ben 4 yıl beklettim. :)

Geri
Yukarı