Kıza nasıl açılırım?

Konu troll olsa bile yaz geç hacı seni alakadar eden durum yok.
Ben öyle yapıyorum, karşılaştık birden fazla bu durumla.
Adam kulaklık aldı internetten kulaklık 1 günde gelmiş dinlemiş kötü diyor suçu bize atıyor.
1 günde kulaklık mı gelir?
Böyle konular fazla mesaj aldıkça konu yükseliyor ve acil yardıma ihtiyacı olan insanların konusu altta kalıyor. Seni alakadar eden durum nedir? Forum listesinde gördüm girdim konuya. Eğer gerçek olsaydı gerçekten yardım ederdim. Ayrıca sen karar veremezsin dostum beni alakadar edip etmeyeceği.

Konu troll olsa bile yaz geç hacı seni alakadar eden durum yok.
Ben öyle yapıyorum, karşılaştık birden fazla bu durumla.
Adam kulaklık aldı internetten kulaklık 1 günde gelmiş dinlemiş kötü diyor suçu bize atıyor.
1 günde kulaklık mı gelir?
1 gün bile değil hatta ama 1 gün diyelim.

Arkadaş herhalde gelecekten geliyor kargolar 1 günde geliyorsa.

Böyle konular fazla mesaj aldıkça konu yükseliyor ve acil yardıma ihtiyacı olan insanların konusu altta kalıyor. Seni alakadar eden durum nedir? Forum listesinde gördüm girdim konuya. Eğer gerçek olsaydı gerçekten yardım ederdim. Ayrıca sen karar veremezsin dostum beni alakadar edip etmeyeceği.

Ihtiyaci olanlar mı bu aralar masturbasyon konuları popüler onları mı kast ediyorsun?

Hayır dostum. Teknik destek konularına.

Genelde bilgisayar toplama konuları oluyor ona da çoğu kişi bekle diyor zaten ekran kartı stok sorunu yüzünden ama ben konuyu yükseltmedim sonuçta insanlar merak edip tıklıyor benim suçum yok?
Ben sadece tavsiyemi söyledim sana.

Ona yapacak bir şeyin yok senin de benim de o yüzden umursama diyorum.
Buradaki konu sahibine faydası olmasa bile elbet birisine fayda olur.
Her gün bu konudan elbet 1 tane oluyor.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı