Kıza nasıl açılırım?

Genelde bilgisayar toplama konuları oluyor ona da çoğu kişi bekle diyor zaten ekran kartı stok sorunu yüzünden ama ben konuyu yükseltmedim sonuçta insanlar merak edip tıklıyor benim suçum yok?
Bilgisayar toplama, insanların bütçesine göre belirlenir. Her kişiye bekle denmiyor. Ayrıca dostum ben sana bu konuyu açma demedim. Konu troll dedim. Yoksa bende bu tür konular da yardımcı olmayı seviyorum. Ancak trollemeye gelmişsin gibi geldi.

Kalite yaşa değil insana bağlı.
Kaliteli insan bulmak zordur, hele ki şimdiki zamanlarda.
Haklısınız.
Bilgisayar toplama, insanların bütçesine göre belirlenir. Her kişiye bekle denmiyor. Ayrıca dostum ben sana bu konuyu açma demedim. Konu troll dedim. Yoksa bende bu tür konular da yardımcı olmayı seviyorum. Ancak trollemeye gelmişsin gibi geldi.

Olabilir ama maalesef troll değilim önceki konularda biraz var tamam kabul ama bunda yok :D

Açıldım arkadaşlar beni komik ve sempatik bulduğunu söyledi fakat sevgili olmak için çok erken dedi çok üzüldüm :(
@Graiden dalga geçme benimle :(
Kardeşim çok takma kafana. Seneye 9 oluyorsun. Lise sınavın var ona odaklan. Ama seni tam olarak reddetmediğini de unutma(yani sana böyle dediğine göre). Sadece sevgili olmak için erken demiş. Şahsen ben hep sevdiğim şeylerin peşinden koşan biriyimdir. Ama şu an bunu yapmaman gerekiyor galiba. Başta dediğim gibi lise sınavın var, ona odaklan. İnşallah Allah gönlüne göre verir...

Kardeşim boş ver utanmayı ve git söyle. Kaybedeceğin hiçbir şey yok. Sen söylediğin zaman en fazla red yersin. Ve kız biraz karaktersiz ise senin teklifini gider diğer arkadaşlarına söyler dalga geçer biraz onun dışında hiçbir şey kaybetmezsin. Git durumu anlat konuş. Eğer red yemez isen ne mutlu sana. Yersen de canım sağ olsun dersin. Ben geçmişte sevdiğim her kızla gidip konuştum. İçimde bırakmadım. Ve hiçbir şey olmadı. Şuan onlar beni hatırlamıyor ben onları. Kendini yiyip bitirmek dışında kaybedeceğin hiçbir şey olmaz.

Kardeşim boş ver utanmayı ve git söyle. Kaybedeceğin hiçbir şey yok. Sen söylediğin zaman en fazla red yersin. Ve kız biraz karaktersiz ise senin teklifini gider diğer arkadaşlarına söyler dalga geçer biraz onun dışında hiçbir şey kaybetmezsin. Git durumu anlat konuş. Eğer red yemez isen ne mutlu sana. Yersen de canım sağ olsun dersin. Ben geçmişte sevdiğim her kızla gidip konuştum. İçimde bırakmadım. Ve hiçbir şey olmadı. Şuan onlar beni hatırlamıyor ben onları. Kendini yiyip bitirmek dışında kaybedeceğin hiçbir şey olmaz.
Doğrudur. Sonuçta hepsi iyi sonuçlanacak diye bir kaide de yok. Ama elbette gelecekte biriyle olacaksın.

Kardeşim boş ver utanmayı ve git söyle. Kaybedeceğin hiçbir şey yok. Sen söylediğin zaman en fazla Red yersin. Ve kız biraz karaktersiz ise senin teklifini gider diğer arkadaşlarına söyler dalga geçer biraz onun dışında hiçbir şey kaybetmezsin. Git durumu anlat konuş. Eğer Red yemez isen ne mutlu sana. Yersen de canım sağ olsun dersin. Ben geçmişte sevdiğim her kızla gidip konuştum. İçimde bırakmadım. Ve hiçbir şey olmadı. Şu an onlar beni hatırlamıyor ben onları. Kendini yiyip bitirmek dışında kaybedeceğin hiçbir şey olmaz.

Açıldım zaten dostum.
Kardeşim çok takma kafana. Seneye 9 oluyorsun. Lise sınavın var ona odaklan. Ama seni tam olarak reddetmediğini de unutma(yani sana böyle dediğine göre). Sadece sevgili olmak için erken demiş. Şahsen ben hep sevdiğim şeylerin peşinden koşan biriyimdir. Ama şu an bunu yapmaman gerekiyor galiba. Başta dediğim gibi lise sınavın var, ona odaklan. İnşallah Allah gönlüne göre verir...
Doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı