Hoşlandığım kızla arkadaşım

Sanal alemde konuşuyorsa kesin bir şey yoktur kafana dert etme ama çok yakında işler tersine dönebilir. Bu yüzden elini çabuk tut ve kıza la konuş. Ben de bir kızı seviyorum o yüzden böyle şeyleri anlarım. Açıldığın zaman neler olduğunu buraya yazarsan iyi olur bende senden ilham alayım.
Peki tamam :).

" Hoşlandığım kızla arkadaşım " diyince başlıkta, sevgili olmaya çalışıp kanka oldun sandım, okuyunca anladım :D başlıkta bir anlatım bozukluğu var :)

Hevesin kırıldı ise hiç uğraşma. Bırak olayları akışına. Arkadaşın ile konuşmaya başladıktan sonra senin yapacağın şeyler gereksiz olur bence.

Arkadaşlar biraz uzun yazabilirim ama rica ediyorum okuyun.

Ben bu hafta bir kızdan hoşlanmaya başladım ve o kızla bakışıyorduk filan. Daha önce hiç muhabbettim yoktu kızla.

Bu hafta sadece birkaç kez yanımdan geçerken filan laf attım kıza, o da bana attı ama kötü bir şekilde değil. Kiz gülümsüyor gibiydi yani. Ben de heveslenmiştim. Arkadaşlar sana bakıyor filan diyordu.

Ama benim bir arkadaşım da ondan hoşlanıyor. Kıza başlarda laf atıyordu ama kız bakmıyordu bile. Kız ondan rahatsız oluyor yani. Ama şimdi faceden konuşmaya başlamışlar ve arkadaşım onu seviyorum filan diyor.

Yani kız bana bakıyor gibiydi ama arkadaşımla konuşmaya başlamış. Kız da düzgün biri. Yani öyle kızlardan değil. Arkadaşım bana söylemiyor onla konuştuğunu. Arkadaşımla aynı sınıftanız ve beraber takılıyoruz.

Sonuç olarak hevesim ve kalbim kırıldı. Bu durumda ne yapmalıyım? Sevgili olarak konuşmuyorlar arkadaşımla ama konuşuyorlar işte. En başta kız takmıyor gibi davrandığı halde.

Kız boğa burcu ve ona nasıl davranmalıyım ? Onun ilgisini çekmeliyim galiba. Lütfen yardım arkadaşlar. :(
Bence arayan değil aranan olun.

Bence arayan değil aranan olun.
1627169092216.png

Görür mü acaba ¿

Arkadaşlar biraz uzun yazabilirim ama rica ediyorum okuyun.

Ben bu hafta bir kızdan hoşlanmaya başladım ve o kızla bakışıyorduk falan. Daha önce hiç muhabbettim yoktu kızla.

Bu hafta sadece birkaç kez yanımdan geçerken falan laf attım kıza, o da bana attı ama kötü bir şekilde değil. Kiz gülümsüyor gibiydi yani. Ben de heveslenmiştim. Arkadaşlar sana bakıyor falan diyordu.

Ama benim bir arkadaşım da ondan hoşlanıyor. Kıza başlarda laf atıyordu ama kız bakmıyordu bile. Kız ondan rahatsız oluyor yani. Ama şimdi faceden konuşmaya başlamışlar ve arkadaşım onu seviyorum falan diyor.

Yani kız bana bakıyor gibiydi ama arkadaşımla konuşmaya başlamış. Kız da düzgün biri. Yani öyle kızlardan değil. Arkadaşım bana söylemiyor onla konuştuğunu. Arkadaşımla aynı sınıftanız ve beraber takılıyoruz.

Sonuç olarak hevesim ve kalbim kırıldı. Bu durumda ne yapmalıyım? Sevgili olarak konuşmuyorlar arkadaşımla ama konuşuyorlar işte. En başta kız takmıyor gibi davrandığı halde.

Kız boğa burcu ve ona nasıl davranmalıyım? Onun ilgisini çekmeliyim galiba. Lütfen yardım arkadaşlar. :(

Merak ettim sonrasında ne oldu?

Geri
Yukarı