HP macOS Sierra İnternet Problemi

atakansirin

Hectopat
Daha fazla  
Dün kurulumunu yaptığım macOS Sierra'nın bir türlü çözemediğim sorununun ilacının sizde olduğunu düşünerek buraya yazıyorum :) HP laptop'a kurulum yaptım fakat lan ile Wifi ile de internete bağlanamıyorum ağ ayarlarına girdiğimde ise bu konumda hiçbir servis yok yazısıyla karşılaşıyorum. Kısacası interneti hiçbir şekilde kullanamıyorum lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, Wi-Fi kartınız uyumlu olmayabilir ve kesin çalışma garantisi yok. Ama size uygun LAN sürücüsünü Multibeast ile yükleyebilir, kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2017-06-07 23.40.09.png
    Ekran Resmi 2017-06-07 23.40.09.png
    24,4 KB · Görüntüleme: 88
Multibeast aracılığıyla bütün internet driverlarını kurdum fakat gene sonuç hüsran. Sistemim Core i5, 6GB RAM, 2 GB ekran kartı. Nvdia, wlan kartımda realtek RLT8723BE. İzlediğim videolarda bu laptopa sağlıklı kurulum ve çalıştıranlar var. Acaba yüklediğim macOS'da bir sıkıntı olabilir mi ? İAtkos mu denesem birde?

HP Notebook - 15-r113nt model laptop. Kablolu olarakda bağlanamıyorum maalesef. HDD'yi çıkarıp masaüstü PC'me taktım orada sıkıntısız çalıştı. Fakat tekrar dizüstüne geçince bağlanamıyorum. Açlıştı sürekli Acpi Battery Error yazısı çıkıyor .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı