HP Omen 15 görüntü kayma ve ısınma sorunu

eray999

Hectopat
Daha fazla  
Ben yaklaşık 2 ay önce bir Omen aldım. PC iyi hoş ama şarja takınca aşırı ısınıyor ve bazı oyunlarda ekranda garip bir kayma oluyor, acaba sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Hp Omen 17 Aldım ve Oyunlarda Görüntü Kayması Vardı Servisi Düşündüm Sonra Tekrar Format Attım Sürücüleri sitesinden Düzgün Yükledikten sonra Füzeldi Şu anda akıcı Bir Şekilde Kullanıyorum.

Bu konunuz sayesinde HP Omen 15 tamamen aklımdan çıktı çok teşekkürler.
Bende bir problem yok ne ısınma nede başka bir konuda bukadar önyargılı olmayın, her markanın bazı bilgisayarları sorunlu olabiliyor. Ayrıca ısınma dediği büyük ihtimalle 80 derece civarıdır, oda tüm notebooklarda böyle asus,msi,acer,monster bu ısı değerleri gayet normal.
Ben Hp Omen 17 Aldım ve Oyunlarda Görüntü Kayması Vardı Servisi Düşündüm Sonra Tekrar Format Attım Sürücüleri sitesinden Düzgün Yükledikten sonra Füzeldi Şu anda akıcı Bir Şekilde Kullanıyorum.
Yani benim kullandığım omen mükemmel ötesi gibi birşey, bilgisayarda kötü diyebileceğim tek şey kasanın çok toz tutuyor olması.

Arkadaşım insanları anlamıyorum, ya bir ürün ya kötüdür ya iyidir. Yalansız dolansız bir açıklama yapar mısınız ? HP Omen 15 Nasıl ? GTX1050'li modeli, biri elini vicdanına koyup yardım etsin şu insanlara ya, bu nedir...

Arkadaşım insanları anlamıyorum, ya bir ürün ya kötüdür ya iyidir. Yalansız dolansız bir açıklama yapar mısınız ? HP Omen 15 Nasıl ? GTX1050'li modeli, biri elini vicdanına koyup yardım etsin şu insanlara ya, bu nedir...
Ürün cidden iyi. En fazla gördüğüm sıcaklık değerleri 71 derece ekran kartı, 80 derece CPU. Ürünün hiçbir problemi yok, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Farcry 5 1600x900 ultra ayarlarda 50 fps civarında oynayabiliyosunuz.

Bende bir problem yok ne ısınma nede başka bir konuda bukadar önyargılı olmayın, her markanın bazı bilgisayarları sorunlu olabiliyor. Ayrıca ısınma dediği büyük ihtimalle 80 derece civarıdır, oda tüm notebooklarda böyle asus,msi,acer,monster bu ısı değerleri gayet normal.

Yani benim kullandığım omen mükemmel ötesi gibi birşey, bilgisayarda kötü diyebileceğim tek şey kasanın çok toz tutuyor olması.
Bazı şeylerde önyargı fazlasıyla işime yarıyor.

Bazı şeylerde önyargı fazlasıyla işime yarıyor.
Ozaman aynen devam edin. Bir düşünün onca insan var HP Omen kullanan ve 2 kişi burda sorunlu olduğunu söylüyor yada 5-10 kişi bu bütün bilgisayarların böyle olduğu anlamınamı geliyor. Bende kullanıyorum HP fanboyu değilim senin kararın, iyi günler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı