HP Omen 15 nasıldır?

Hangi özelliklerde tercih ettiniz ? Kurgu yapacağım ve 3d öğrenmek istiyorum. Önerir misiniz ?
Vallahi işlemci 10. değil 9. nesil zaten çok da fark etmiyor, ekran kartı da 2060 değil 1650 çünkü renderda ekran kartı pek de önemli değil. Acer Nitro 5 i9750H GTX 1650 modelini aldım bugün gün içinde gelir sanırım inceleme konusunu açarım.

Nitro 5 kasası omen kasasına gore saglam lık kalite olarak dusuk kalır. Yanlış kıyaslama.
Omen kısmında bu ürün

Pavilion Kısmında 2 adet ürün var

Almayı düşündüğünüz bir cihaz olursa mail atarsanız tarafınıza dönüş sağlayabilirim.
İ7 olanı var mı omenın elinizde. Ayrıca i5 fiyatı nedir?

Selamlar, 2020 model HP Omen 15'ler hakkında yorumlarınız neler? RTX2060 ve i7 10750H'lı model çok ilgilimi çekti. Taşınabilirlik üst düzeyde. Batarya performansı olarak da 8 saate kadar varan bir pil ömrü söz konusunu. Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

Eki Görüntüle 627649

i5 versiyonunu kullandım, oldukça başarılı. Fiyatı sana uyurorsa ve tasarım olarak tercih ediyorsan olabilir.

Selamlar, 2020 model HP Omen 15'ler hakkında yorumlarınız neler? RTX2060 ve i7 10750H'lı model çok ilgilimi çekti. Taşınabilirlik üst düzeyde. Batarya performansı olarak da 8 saate kadar varan bir pil ömrü söz konusunu. Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

Eki Görüntüle 627649

Cihazı alalı 3 gun oldu. ASUS ROG 2060 ya da MSI GE serılerıne gore performans %2 3 kadar dusuk olmasına karsin dıger heryonden esdeger performans vermektedir. 3 4 bın fazla verip ge serisi ya da ROG serisi almak butce ile alakalı. Suanda piyasada fiyat performans urunu ve kalite tasarım olarak da cok basarili. Nitro 5 serisi bence yanlıs secım ki kimse yanlıs demez secimine hoparlör klavye hassasiyeti kasa hissiyatı ve sogutma olarak Omen kasa cok daha basarili. i5 olanı 9 bın TL sahibinden kapalı kutu bence bu modelinı alabilirdin. Yanlış tercih.

Tam tersi Omen'in kasası oldukça esneme yapan bir kasayken Acer Nitro 5 gayet sağlam ekranı da oldukça sağlam ve esnek.

Nitro kasaları sıkıntılı sorun cıkartan kasalar, hoparlör calıstır kasa titresin muzık AC cart curt film AC modun dussun. Kasa kutuk gıbı tas gibi sert. Esnek olmalı kasa dedıgın zaten ayrıca kasanın esneklıgı Nitro'da elini agritıyor. Yuzeyı dahi işe yaramaz. Bilgin yok kasaları tanımıyorsun sogutma bilmiyorsan sor ogren. Ekran nit parşıllık srgb ntsc HZ ms kamera ozellıgı urunler de geri donus servis kasadaki Premium hıssıyat sogutma yazılım tasarım Omen kasa ile Nitro kasayı kıyaslayan Türk zekası olabilirdi sadece 😁 Legion Omen GL STRIX Predator kasalar esdeger konsept Nitro Pavilion l kasa ve GV gf TUF kasalar ile kıyasla 🤪 kritersız konusma ya devam edeceksen bilgisizce karsılıgı olmadan sıkıntı halin😁

Nitro kasaları sıkıntılı sorun cıkartan kasalar, hoparlör calıstır kasa titresin muzık AC cart curt film AC modun dussun. Kasa kutuk gıbı tas gibi sert. Esnek olmalı kasa dedıgın zaten ayrıca kasanın esneklıgı Nitro'da elini agritıyor. Yuzeyı dahi işe yaramaz. Bilgin yok kasaları tanımıyorsun sogutma bilmiyorsan sor ogren. Ekran nit parşıllık srgb ntsc HZ ms kamera ozellıgı urunler de geri donus servis kasadaki Premium hıssıyat sogutma yazılım tasarım Omen kasa ile Nitro kasayı kıyaslayan Türk zekası olabilirdi sadece 😁 Legion Omen GL STRIX Predator kasalar esdeger konsept Nitro Pavilion l kasa ve GV gf TUF kasalar ile kıyasla 🤪 kritersız konusma ya devam edeceksen bilgisizce karsılıgı olmadan sıkıntı halin😁
Bence sizin algınızda bir sorun var :d

Geri
Yukarı