HP Omen 15 nasıldır?

Mhating

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar siparis gecmeyi düşünüyorum fakat siteyi bayağı bir araştırdım, isinma sorunu var diyen cok.
YouTube videolarında herhangi bir isinma problemi görmedim. Kullanan arkadaşlar var ise fikirleri güzel olur benim için.

Bu fiyata 2060 almak varken 1660 Ti almak mantikli gelmiyor bir türlü. Ama işlemcisi cok düşündürüyor herhangi bir problem yaşar mıyım acaba diye. 2060'lar i7'lerle sorunsuz ama i5 ile nasıl olur? Fikirlerinizi esirgemeyin 😀

Isınma sorunundan pek anlamam ama dediğiniz gibi aynı fiyata 2060 almak varken 1660 Ti almak bana da saçma geliyor.

İşlemci o kartla rahat gider dert etmeyin, zaten böyle sistemlerde uyumlu parçalar kullanılır. Laptop dediğin ısınıyor hocam ya güzel para dökeceksin ya da ısınacak, şahsen ben pek umursamam laptopta sıcaklığı benim için önemli olan klavyede sıcaklığı hissettirip hissettirmemesi. Bu fiyata 2060 gayet güzel, 144hz panel gayet alınası duruyor ürün. Omen serisi de hp için üst bir seri bence güzel ürün.

BF1 ve BF5 gibi oyunların multiplayerlarında yetersiz kalacaktır işlemcisi, onun dışında fena olmayan bir ikili. Güzel alınabilir. Tam bütçeniz ne kadar?

Aksam yazım hatasi sebebi ile cevap hakkim engellendi, kusura bakma :)
12K'yi geçebileceğini düşünmüyorum.
i7'lil laptoplar13K'dan başlıyor simdi buna siparis vermezsem biterse, ayni sistemi daha pahalıya alma ihtimalim yüksek.
Herkes yeni seri ekran kartlarini tanıttı, biraz daga beklersem 12'lere 2070 gibi bir makine iner mi beklesem mi, alsam mi? :)

Aksam yazım. Hatasi sebebi ile cevap hakkim engellendi kusura bakma :)
12K'yi geçebileceğini düşünmüyorum.
i7'li makinelarsa 13K'dan başlıyor simdi buna siparis vermezsem biterse ayni sistemi daha pahalıya alma ihtimalim yüksek.
Herkes yeni seri ekran kartlarini tanıttı biraz daga beklersem 12'lere 2070 gibi bir makine iner mi beklesem mi alsam mi :)

Maalesef inmez, ama 3060 bir makine bulabilirsiniz. Bu laptopu da alabilirsiniz kesinlikle üzmez. Sadece eksiklerini bilerek alın, sonradan sürpriz olunca çok kötü hissedersiniz.
Bu bütçeye çıkabilirseniz bunu tavsiye ederim.

Maalesef inmez, ama 3060 bir makine bulabilirsiniz. Bu laptopu da alabilirsiniz kesinlikle üzmez. Sadece eksiklerini bilerek alın, sonradan sürpriz olunca çok kötü hissedersiniz.
Bu bütçeye çıkabilirseniz bunu tavsiye ederim.

AMD ekran kartları hakkında bilgim yok ama bu verdiğiniz makineda RAM ihtiyacı gözüküyor 300-500 bir masraf daha gözüküyor sanirim.:)
ama pazartesine kadar zaten bekleyeceğim gibi duruyor incelemesini yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı