HP Omen 17 aldıktan sonra yapılması gerekenler

Süreç bizde aracı firma olduğu için uzuyor tabii aracı firmadan firmaya göre değişiyor ama inşallah benim istediğim sıkıntısız atlatmak.
Walla bilmiyorum gelen cihazda sorunlu çıkar diye pek ürünü almak istemiyorum. Onun yerine msı ge76 bi model vardı onu alacaktım üstüne ekleyip şimdi o üründe yok piyasada iyicene ortada kaldım.

Vallahi bilmiyorum gelen cihazda sorunlu çıkar diye pek ürünü almak istemiyorum. Onun yerine MSI GE76 bir model vardı onu alacaktım üstüne ekleyip şimdi o üründe yok piyasada iyicene ortada kaldım.

Vallahi şu an hiçbir şey alınacak gibi değil her gün 1,2 bin koyuyor her şey üstüne para iadesi olursa bende tabii önce diğer seçenekleri zorluycam gidip masaüstü toplayacağım laptop zor gibi duruyor bir daha.
Arkadaşlar güncelleme geçiyorum sabah Yurtiçi Kargo'dan mesaj geldi gpn teknolojiden kargonuz var diye aradım direk hiçbir sorun bulamamışlar ve geri göndermişler cihazı ben neden haber vermeden gönderiyosunuz belki iade edecektim dediğimde ise servise giren cihaz iade almıyoruz size belirtmiştik dedi bana öyle bir şey belirtmediniz ne saçmalıyosunuz dediğimde mesajlarda söyledik dedi mesajları açıp bakabilirim öyle bir şey yok dedim sonra zaten servis için gönderdiniz siz iadesi mümkün değil artık dedi nasıl bir cihaz geliyor son durumu nedir inanın hiç bilmiyorum sabah sabah sinirlerim tavan yaptı. Nasıl sizde fan sesinde 2 günde değişiyorda bizdeki seste hiçbir şey yok denip cihaz ger geliyor anlamış değilim.

Son düzenleme:
Vallahi şu an hiçbir şey alınacak gibi değil her gün 1,2 bin koyuyor her şey üstüne para iadesi olursa bende tabii önce diğer seçenekleri zorluycam gidip masaüstü toplayacağım laptop zor gibi duruyor bir daha.
Arkadaşlar güncelleme geçiyorum sabah Yurtiçi Kargo'dan mesaj geldi gpn teknolojiden kargonuz var diye aradım direk hiçbir sorun bulamamışlar ve geri göndermişler cihazı ben neden haber vermeden gönderiyosunuz belki iade edecektim dediğimde ise servise giren cihaz iade almıyoruz size belirtmiştik dedi bana öyle bir şey belirtmediniz ne saçmalıyosunuz dediğimde mesajlarda söyledik dedi mesajları açıp bakabilirim öyle bir şey yok dedim sonra zaten servis için gönderdiniz siz iadesi mümkün değil artık dedi nasıl bir cihaz geliyor son durumu nedir inanın hiç bilmiyorum sabah sabah sinirlerim tavan yaptı. Nasıl sizde fan sesinde 2 günde değişiyorda bizdeki seste hiçbir şey yok denip cihaz ger geliyor anlamış değilim.
Yok ya servis olayı vs hikaye bunların.gpn beş para etmeyen kalitesiz insanların olduğu bir şirket.bakalım banada mail bekliyoruz diyorlar penta..
@AyKsOguzhan Ben servise göndermedim cihazda sorun var diye gönderdim.hem ben servise değil size gönderdim deseydin ya.

Yok ya servis olayı vs hikaye bunların. Gpn beş para etmeyen kalitesiz insanların olduğu bir şirket. Bakalım bana da mail bekliyoruz diyorlar penta.

@AyKsOguzhan ben servise göndermedim cihazda sorun var diye gönderdim. Hem ben servise değil size gönderdim deseydin ya.

50 tane şey söyledim anlamıyorlar ki dinlemiyorlar bile geldi baktım komple tekrardan kurmuşlar ses var hala ama çok az dikkat etmezsem duymam bile kullanacağım böyle bir sıkıntı olursa garantiye göndereceğim uğraşmıycam bir daha ya sıkıldım gerçekten.

50 tane şey söyledim anlamıyorlar ki dinlemiyorlar bile geldi baktım komple tekrardan kurmuşlar ses var hala ama çok az dikkat etmezsem duymam bile kullanacağım böyle bir sıkıntı olursa garantiye göndereceğim uğraşmıycam bir daha ya sıkıldım gerçekten.
Hayırlısı ne diyeyim geçmiş olsun. Zor gerçekten.

İnşallah düzelmiştir. Biraz kullan bakalım 1-2 gün dene oyunlarını vs kur o zamanda devam ederse servise yollarsın.

Bakacağım bakalım dikkat ettiğim diğer nokta GPU bende sürekli çalışıyordu geçende söylemiştim şu an diğer arkadaşların gibi normal kullanımda inactive görünüyor oda kendine gelmiş gibi gözüküyor.

Sevindim senin adına en azından sıkıntılar çözülmüş. Carlaone’nin de problemsiz kapanırsa tamamdır 🙂
Benim durum içler acısı şimdi gene konuştum . Servis işlemleri devam etmektedir. Hp yurtdışından onay beklenmektedir. Dediler
@Herr Greimeister ben MSI a geçmeyi düşünüyorum kafamda bu model var fakat fiyat biraz abartılı şuan için ama yapacak bişey yok bizim ülkede ne ucuz kaldık zaten …

Son düzenleme:

Geri
Yukarı