HP Omen 17 aldıktan sonra yapılması gerekenler

@AyKsOguzhan ya ben bu insanları anlamıyorum yeminle. Az önce biride Omen almak istiyor laf söylüyorum alma etme vs DİE kalkmış kullanmayanlar laf ediyor. Formda dünyaca yorum var kullananlar başına gelenler millet okuma yazma bilmiyor gibi aynı soruyu sorup duruyor. Alın kardeşim sizlerde alın rahat edin. Diyorum artık….

@dirsekdemir Bence performansı iyi. Soğutması da şu anlık iyi fakat uzun kullanımda pumpout olur mu bilmem. Bazıları sıkıntı yaşamıştı. Ancak şunu söyleyebilirim ki fan sesi sorunu can sıkıcı. Bu modelde kronik bir sıkıntı maalesef.
Düzeltme: Evet siz de aynı şeyleri yazmışsınız yanlış okumuşum.
Şunu da söyleyeyim bence artık Omen mantıklı bir seçim olmaktan çıktı çünkü ben aldığımda 21600₺’ye satılırken şu an 28000₺’ye satılıyor. Bu fiyata başka laptolara bakılabilir bence.

@AyKsOguzhan Ben Home kurdum Pro versiyonundaki özellikleri kullanmayacağım için. Ne kadar az özellik o kadar az RAM diye düşündüm.
Bu arada @Str0xy hocam, @AyKsOguzhan hocamın dediği ses şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi benim sonradan geçmişti ancak tekrardan başlama ihtimali var. Olmaz diye ümit ediyorum çünkü garantiye gönderemem bir süre.
Aynı ses bende de geliyordu. Sol taraftan geliyor. Driverlardan sonra geçti sonra tekrar başladı diz üstü kullanırken daha belirgin duyuluyor.

Benim durum içler acısı şimdi gene konuştum . Servis işlemleri devam etmektedir. Hp yurtdışından onay beklenmektedir. Dediler
@Herr Greimeister ben MSI a geçmeyi düşünüyorum kafamda bu model var fakat fiyat biraz abartılı şuan için ama yapacak bişey yok bizim ülkede ne ucuz kaldık zaten …

Hocam bende buna bakıyorum da 58 den 68 e çıktı artık bakamıyorum :)

Bu üçü arasında kaldım, asus rtx 3080 olan versiyonu almak mı daha mantıklı yoksa diğerlerimi hiçbir fikrim yok, biraz araştırma yapmam gerek. Siz ne almayı planlıyorsunuz?

Hocam bende buna bakıyorum da 58 den 68 e çıktı artık bakamıyorum :)

Bu üçü arasında kaldım, asus rtx 3080 olan versiyonu almak mı daha mantıklı yoksa diğerlerimi hiçbir fikrim yok, biraz araştırma yapmam gerek. Siz ne almayı planlıyorsunuz?
Ben msi düşünüyorum. Fakat araştıyorum dün gece aşikar bir zam yansıttı vatanbilgisayar. Tabi vatandan almak saçma diğer firmalarada bakmak lazım çünkü fiyat farkı çok çıkıyor. Ben msi ge66 yada ge76 raider modeline bakıyorum

Ben msi düşünüyorum. Fakat araştıyorum dün gece aşikar bir zam yansıttı vatanbilgisayar. Tabi vatandan almak saçma diğer firmalarada bakmak lazım çünkü fiyat farkı çok çıkıyor. Ben msi ge66 yada ge76 raider modeline bakıyorum
GE76 en ucuz vatandaydı o da 68 e çıktı şimdi en ucuz 66K ya gördüm.

Acaba bu crosshair modelleri nasıllar onu araştıyorum 2 gündür. Dün bakıyordum vatana 58 bin lira işi gece saat 2-3 arası fiyatı bi anda 70 bin yaptı sabahta 68 e geriledi diğer sitelerde 64 bin civarinda.

Acaba bu crosshair modelleri nasıllar onu araştıyorum 2 gündür. Dün bakıyordum vatana 58 bin lira işi gece saat 2-3 arası fiyatı bi anda 70 bin yaptı sabahta 68 e geriledi diğer sitelerde 64 bin civarinda.
Hocam büyük ihtimal kur düşükken ki fiyatlarıydı sonradan kur güncellemesi geldi diye düşünüyorum çünkü vatanda 57-58 civarındayken çoğu sayfada 64-66 arasındaydı birkaç gün sonrada vatan 68 seviyesine çıkardı. Ben şuan paylaştığım ROG 3080 modelini araştırıyorum aklımda o var gibi biraz daha araştırmaya devam edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı