HP Omen 17 vs ASUS ROG STRIX G15

Estafurlah hocam 😊 başka laptop önerip aklımı karıştırmak mı istiyorsunuz 😂😂 ya ben şöyle sorayım asusa sonradan ram eklemek mantıklı mı veya daha açıklayıcı soru sorayım 17.3 ekran ve 36gb ram mi yoksa 300hz 15.6 16gb ram mi 😂😂
Legion 5'e neden bakmıyorsunuz hocam. Ben de yeni hp omen 17 aldım ama tercih edecek olsam 2. olarak kesinlikle legion 5 alırdım. İsterseniz onu da değerlendirin 2K ve 165hz ekran bence gayet iyi.
Mux nedir ve diğeri kaç watt hocam ?

Mux nedir ve diğeri kaç watt hocam ?
mux-1.png

İki model arasında seçmek gerekirse; ben hiç sonradan eklemekle vs. uğraşmanıza değeceğini düşünmüyorum. Direk Omen olanı alın, keyfinize bakın derim.
Tamamdır hocam hpyi alıyorum 🙏🏻😊 çok sağolun bilgilerinizi benimle paylaştığınız için 🙏🏻😊
Legion 5'e neden bakmıyorsunuz hocam. Ben de yeni hp omen 17 aldım ama tercih edecek olsam 2. olarak kesinlikle legion 5 alırdım. İsterseniz onu da değerlendirin 2K ve 165hz ekran bence gayet iyi.

Link atar mısınız size zahmet hocam?
Ve legionda mux donanımı var mı? Sanırım HP kullandığınıza göre hpde olduğunu biliyorsunuzdur?

Hocam HP ile çok fark var bunun arasında sadece bu ekranda yüksek. Yani i7 11800h ryzen 7 5800hden daha iyi bence 3060 ve 3070 arasında da fark var 16gb ve 32gb ram daha farklı 17.3 de ekran 🤷🏻‍♂️
Bütçem 31bin zaten az da olsa yüksek sistem önceliğim
Yüksek sistem için HP Omen 17 size çok uygundur.

Geri
Yukarı