HP Pavilion 15 Laptop CPU 75-80 derece sıcalık

tbugra0

Centipat
Merhaba herkese 3 ay önce HP Pavilion 15 almıştım Ryzen 5 3550H ve GTX1650 var içinde, arkada sadece Discord açıkken Valorant oyununda CPU sıcaklığı 75-80 derece arasında gidip geliyor bu değerler normal mi? Dediğim gibi 3 ay oldu alalı, 2 gün önce havalandırma yerini açıp temizledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Gün olmadı açalı tozlarını aldım program ile sıcaklığa baktım belirttiğim şekilde idi 80’i geçmiyor ama 75 altına da inmiyor daha yeni bir cihaz olduğundan dolayı endişelendim.
benimki hala bozulmadı oyun falan oynamıyosanız güç seçeneklerinden ayarı en aza düşürün.
2 Gün olmadı açalı tozlarını aldım program ile sıcaklığa baktım belirttiğim şekilde idi 80’i geçmiyor ama 75 altına da inmiyor daha yeni bir cihaz olduğundan dolayı endişelendim.
bi süre sonra ısı değil sesi rahatsız ediyor.

Benimki hala bozulmadı oyun falan oynamıyosanız güç seçeneklerinden ayarı en aza düşürün.

Bir süre sonra ısı değil sesi rahatsız ediyor.

Sadece oyun oynuyorum neredeyse GTA V ‘de 85 dereceyi bulduğunu hatırlıyorum ama onun dışında Google’da gezerken veya film/dizi izlerken herhangi bir ısınma ve ses problemi olmuyor izlediğim birkaç videoda 1050’li modelin GTA V’de 90’a yakın olduğunu görmüştüm.

Sadece oyun oynuyorum neredeyse GTA V ‘de 85 dereceyi bulduğunu hatırlıyorum ama onun dışında Google’da gezerken veya film/dizi izlerken herhangi bir ısınma ve ses problemi olmuyor izlediğim birkaç videoda 1050’li modelin GTA V’de 90’a yakın olduğunu görmüştüm.
1050 modeli çok sesli bendeki sanki 5 yıllık gibi.

Geri
Yukarı