HP Teknik Servis Deneyimim

Hakkını aramak işsizlik değildir. Adam hakkını alabileceğini bile bile hakkını arıyor. Cümlelerinden belli ki abi olarak hitap etmen gereken kişilere senden küçüklermiş gibi bir üslupla sesleniyorsun. Üslubuna dikkat etmeni öneririm.

Bilgisayarını ortaya koyuyor musun ? Tüm cümle aleme rezil olursun bak. Eğer ki Hukuk öğrencisi olduğumu kanıtlayamazsam ben de benim haşat HP'yi veririm. Anlaştık mı ?

Biz ülkemiz için çalışalım, daha iyi bir gelecek inşa edelim derken arkamızdan gelenlere bak. Anasını babasını bu kadar savunmaz. Benden üstün olduğunu nereden çıkardın ? Lise 1'e yeni geçen çocuktan da ancak bu ego beklenirdi zaten. Allah annenin babanın yardımcı olsun, eğer ki bahsettiğin gibi mühendis olursan asıl o zaman bizim yardımcımız olsun.
Hukukçu olmadığından emin olmasaydım böyle bir şey yapmazdım ama biliyorum ki sen hukukçu değilsin. Bu yüzden tek sevdiğim varlık olan bilgisayarımı ortaya koyuyorum. Bu arada burada yaşa göre muamele yapma çok ayıp. Gerçi senden ne beklenir ki. Ancak uydurma hikayeler...
Hakkını aramak işsizlik değildir. Adam hakkını alabileceğini bile bile hakkını arıyor. Cümlelerinden belli ki abi olarak hitap etmen gereken kişilere senden küçüklermiş gibi bir üslupla sesleniyorsun. Üslubuna dikkat etmeni öneririm.
Hakkını arasın ben hakkını arama demiyorum. Neden beni buraya çağırıyor, O'na hakkını ben mi vereceğim?

Hukukçu olmadığından emin olmasaydım böyle bir şey yapmazdım ama biliyorum ki sen hukukçu değilsin. Bu yüzden tek sevdiğim varlık olan bilgisayarımı ortaya koyuyorum. Bu arada burada yaşa göre muamele yapma çok ayıp. Gerçi senden ne beklenir ki. Ancak uydurma hikayeler...

Hakkını arasın ben hakkını arama demiyorum. Neden beni buraya çağırıyor, O'na hakkını ben mi vereceğim?
Kimse seni buraya çağırmadı ki? Adam mağdurluğunu belirterek başkalarının mağdur olmaması için bir yazı hazırlamış. Burada HP'i savunan ve konu sahibine laf atan sensin. Konu sahibi zaten hakkını arayacağını belirtmiş.

Kimse seni buraya çağırmadı ki? Adam mağdurluğunu belirterek başkalarının mağdur olmaması için bir yazı hazırlamış. Burada HP'i savunan ve konu sahibine laf atan sensin. Konu sahibi zaten hakkını arayacağını belirtmiş.
Beni çağırmadı mı? Buyurun avukat bey AşıkGluk'un mesajı.
Ekran görüntüsü 2021-02-23 134146.png

Beni çağırmadı mı? Buyurun avukat bey AşıkGluk'un mesajı.Eki Görüntüle 892323
Ben kimseyi savunmuyorum. Ben burada senin üslubun ve insanları itham etmene karşın sözler sarf ediyorum. Kimse konu ilk açıldığında seni zorla bu konuya sokup mesaj attırtmadı. Bir yere bir mesaj atıyorsan bunun sorumluluğunu da yüklenmen gerekir. Cidden çok eğlendim az önce. HP Teknik Servis Memnuniyeti Bu konuda HP servisini gömüyorsun. Hem de 3 senelik konuyu hortlatmak umrunda değil. Ciddi anlamda yaşının küçük olduğunu düşünüyorum. Artık yazışmalarını kaale almayı düşünmüyorum. Bir insan için evet yanlış biliyormuşum demek ve özür dilemek bu kadar zor olmamalı.

Son düzenleme:
Ben kimseyi savunmuyorum. Ben burada senin üslubun ve insanları itham etmene karşın sözler sarf ediyorum. Kimse konu ilk açıldığında seni zorla bu konuya sokup mesaj attırtmadı. Bir yere bir mesaj atıyorsan bunun sorumluluğunu da yüklenmen gerekir. Cidden çok eğlendim az önce. HP Teknik Servis Memnuniyeti Bu konuda HP servisini gömüyorsun. Hem de 3 senelik konuyu hortlatmak umrunda değil. Ciddi anlamda yaşının küçük olduğunu düşünüyorum. Artık yazışmalarını kaale almayı düşünmüyorum.
Ben konuyu kapatın dedim senin müvekkilin beni buraya çağırdı. Hem her konuya dahil olmak benim hakkım. Sen bunu engelleyemezsin. Konu kapansın müvekkiline de söyle bir daha yazmasın...

Ben konuyu kapatın dedim senin müvekkilin beni buraya çağırdı. Hem her konuya dahil olmak benim hakkım. Sen bunu engelleyemezsin. Konu kapansın müvekkiline de söyle bir daha yazmasın...
Müvekkilim? Mevzuyu hem uzatıyorsun hem hala burnun dik şekilde aynı üslubu sürdürüyorsun. Cidden çok yazık. Bu gençlik nereye gidiyor kim bilir. Allah sonumuzu hayır etsin.

Benim yüzüme söylemeye korkuyorsun sanırım.

olmadığından emin olmasaydım böyle bir şey yapmazdım ama biliyorum ki sen hukukçu değilsin. Bu yüzden tek sevdiğim varlık olan bilgisayarımı ortaya koyuyorum. Bu arada burada yaşa göre muamele yapma çok ayıp. Gerçi senden ne beklenir ki. Ancak uydurma hikayeler...
İletişim adresi vermeni bekliyorum. Bilgisayarı kolile şimdiden.
Müvekkilim? Mevzuyu hem uzatıyorsun hem hala burnun dik şekilde aynı üslubu sürdürüyorsun. Cidden çok yazık. Bu gençlik nereye gidiyor kim bilir. Allah sonumuzu hayır etsin.
Hepsi böyle değil tabii ki ancak aralarından böyle kendini bilmiş, egoist olanları da var maalesef. Yoksa Sosyal'de yaşı küçük olmasına rağmen gayet iyi işler çıkaran bir kesim de mevcut. Ben 8.sınıftan beri (2016) buradayım fakat böyle bir saygısızlık içine girdiğimi hiç hatırlamıyorum.

Benim yüzüme söylemeye korkuyorsun sanırım.

İletişim adresi vermeni bekliyorum. Bilgisayarı kolile şimdiden.
Buraya atar mısın acaba? Gerekli yerleri sansürleyip buraya atarsan çok daha iyi olur. Ben de merak ettim çünkü sınav belgeni. Ayrıca konun kapanmasını isteyen kişi senin profilini de takibe almış. Cidden komik bir durum.

Buraya atar mısın acaba? Gerekli yerleri sansürleyip buraya atarsan çok daha iyi olur. Ben de merak ettim çünkü sınav belgeni. Ayrıca konun kapanmasını isteyen kişi senin profilini de takibe almış. Cidden komik bir durum.
@Sucuksuz_Yumurta E-postanı iletirsen adresimi vereyim. Merak etme, kargo ücretini karşılarım. Bilgisayar hediye ediyorsun o kadar, kargo ücretini bari ödeyelim :)

Dosya Ekleri

• IMG_20210223_140239.jpg
    IMG_20210223_140239.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı