HP Victus alınır mı?

Bütçe
20000
Hocam hiç sorun çıkarmadı bana ben kütüphaneye götürüyorum pil tasarrufu modunda Full YouTube'da falan takılıyorum şarjı minimum 5 saat gidiyor. Sıcaklığı diğer bilgisayarlar gibi değil az ısınıyor ve çok güçlü bir soğutma var bilgisayar da fan sesi falan da hiç rahatsız edici değil.

Hocam ben Wi-Fi, görüntü, Bluetooth gibi sürücüler de sıkıntı yaşadım ama hepsini topluca indirdim sorun olmadı.

Windows Update kısmından kurulmayanlar bunlar mı hocam?

Beyler bir tane uygulama var bilirsiniz iobite ait güncelleme uygulaması onunlada yapabilirsiniz bence herşeyi güncelliyor o adını yazamıyorum banlıyorlar.

Bir tane uygulama var bilirsiniz IObit'e ait güncelleme uygulaması onunlada yapabilirsiniz bence her şeyi güncelliyor o adını yazamıyorum banlıyorlar.

Hocam dediğiniz program önerilmiyor pek. Sistem stabilizasyonunu bozduğu, sistemi yavaşlattığı söyleniyor.

Biraz araştırdım Windows Update kısmında gerekli olanlar yükleniyormuş. Ekran kartı gibi sürücüleri de elle yüklemeyi öneriyorlar.

HP asistan uygulaması var o gerekli kurulmayan sürüleri tarıyor kuruyor. Onun haricinde windows içinde çalışan onarım/ arıza tespit programı var kurabilirsin onun dışında direk BİOS programı var İşletim sistemininde üzerinde çalışan onu da kurabilirsin. BİOS F10 ile giriyorsun bu programa F2 ile programın İsmi HP PC Hardware Diagnostics UEFI Tool.

Arkadaşlar windows 10 attim şimdi fakat atarken touchpad çalışmadı driverlardan dolayı diye umuyorum hâlâ daha da çalışmıyor fareyi bağladım çalışıyor, daha driverlara ellemedim zaten nasıl yapacağımı da pek bilmiyorum bakalım halletcem inşallah

Arkadaşlar windows 10 attim şimdi fakat atarken touchpad çalışmadı driverlardan dolayı diye umuyorum hâlâ daha da çalışmıyor fareyi bağladım çalışıyor, daha driverlara ellemedim zaten nasıl yapacağımı da pek bilmiyorum bakalım halletcem inşallah
Driverdan kaynaklıdır yüksek ihtimal.

Arkadaşlar Windows 10 attim şimdi fakat atarken touchpad çalışmadı driverlardan dolayı diye umuyorum hâlâ daha da çalışmıyor fareyi bağladım çalışıyor, daha driverlara ellemedim zaten nasıl yapacağımı da pek bilmiyorum bakalım halletcem inşallah.

Windows Update kısmından bir güncelleme yap gelecektir touchpad.

Bende böyle bir sorun olmadı, driverler ile alakalıdır.
Güncellemeleri kontrol et ve HP asistanı yükle ondan da bir bak güncellemelere.
Yukarda bahsettiğim arıza programını da deneyebilirsin.
FN ve F11 tuşuna aynı anda basıp tekrar denermisin touchpadi.

Bende böyle bir sorun olmadı, driverler ile alakalıdır.
Güncellemeleri kontrol et ve HP asistanı yükle ondan da bir bak güncellemelere.
Yukarda bahsettiğim arıza programını da deneyebilirsin.
FN ve F11 tuşuna aynı anda basıp tekrar denermisin touchpadi.
Windows Update kısmından bir güncelleme yap gelecektir touchpad.
Denedim fakat düzelmedi ve şuan ses olayını da yapamadım şuanlık sıkıntılar touchpad ile ses, biraz önce w10 etkinleştirme hatası vardı onu çözdüm teşekkür ederim yine de fikriniz için

Geri
Yukarı