HP Victus RTX 4070 i7-13700H alınır mı?

Hocam bende yazın alacam fakat galiba RTX 4050 gibi bir ekran kartlı bilgisayar alamayacağım :(
Hocam sizi anlıyorum emin olun. Ama şunu da söyleyebilirim ki bir süre sonra kafaya taktığınız çoğu şeyin büyüdükçe ne kadar önemsiz olduğunu anlıyorsunuz. En iyi cihaz bütçenizin yettiği cihazdır. Alacağınız cihaz için şimdiden hayırlı olsun

Hocam sizi anlıyorum emin olun. Ama şunu da söyleyebilirim ki bir süre sonra kafaya taktığınız çoğu şeyin büyüdükçe ne kadar önemsiz olduğunu anlıyorsunuz. En iyi cihaz bütçenizin yettiği cihazdır. Alacağınız cihaz için şimdiden hayırlı olsun
Çok teşekkürler hocam sizede hayırlı olsun.

Hocam alacağım bilgisayar buydu. Ne ara zam geldiyse 2 bin TL artmış

Son düzenleme:
Çok teşekkürler hocam sizede hayırlı olsun.

Hocam alacağım bilgisayar buydu. Ne ara zam geldiyse 2 bin TL artmış
Çok güzel makine hocam. Bütçeniz yetmezse 3050-3060'da bakılabilir sıkmayın canınızı.

Hocam bende yazın alacam fakat galiba RTX 4050 gibi bir ekran kartlı bilgisayar alamayacağım :(
Ben RTX 4050 modeli kullanıyorum, çoğu oyunları yüksek ayarda oynuyorsunuz. Bazı oyunları RTX ile oynayabilen bir kart. DLSS 3 FG sayesinde RTX ile oyun oynayabiliyor. Bildiğin RTX 3060 saf gücünde bir kart ve GTX 1080 ekran kartında da saf güç olarak daha iyi bir kart diyebilirim. Teknoloji açısından güzel bir kart yapmışlar tam 1080p canavarı, daha çok yeni nesil Online FPS için yapılmış kart fakat hikâye oyunları da rahat oynanabiliyor. RTX 4060 kart olsaymış 1080p hikâye canavarı diyebilirdik o kart min 60FPS bile en yüksek ayarda hikâye oyunları oynatabiliyor.

Geri
Yukarı