HTML sonrası programlama dili önerisi

Evet ama yeni HTML öğrenen bir insan yapamaz.
Ya ne alakası var? Ne alakası var? Dillerin yapabildiklerini belirtiyoruz. Bir dili seçerken neler yapabileceğine bakarak seçersin, ne kadar kolay olduğuna değil. "Allah ben yeni HTML öğreniyorum, gideyim C öğrenmeyeyim çünkü işletim sistemi yapamam" mı demesi gerekiyor?
Evet ama yeni HTML öğrenen bir insan yapamaz.
Ayrıca uzun süredir C bilen biri de yapamaz. Üzerine yoğunlaşılmalı. Fakat C buna kadir bir dil.

Dilden bağımsız programlamanın mantığını öğrenmen lazım. Basic, C# gibi basit dillerle başla. Sonra istediğin dile geçersin.

@Berker Gönülden bir şey sorabilir miyim? Ona göre yönlendirme yapacağım.

Neden kodlama öğreniyorsunuz ve kodlama size göre nedir?

Şu an yeni bilgisayar aldım MacBook Air kendimi yeni bir şeylere atamak istedim fakat ne yapacağım hakkında pek bir bilgim yok kodlama hiç bilmezdim HTML'in temelini öğrenmek kolay olduğu için HTML'den başladım örnekler de yapıyorum sonra CSS öğreneceğim sanırım ama sizinde tavsiyeniz varsa mutlaka bekliyorum belki ileride işim olur bilemem.
@Iskenderun

Şu an yeni bilgisayar aldım MacBook Air kendimi yeni bir şeylere atamak istedim fakat ne yapacağım hakkında pek bir bilgim yok kodlama hiç bilmezdim HTML'in temelini öğrenmek kolay olduğu için HTML'den başladım örnekler de yapıyorum sonra CSS öğreneceğim sanırım ama sizinde tavsiyeniz varsa mutlaka bekliyorum belki ileride işim olur bilemem.
@Iskenderun
Peki öğrenmeye başlamadan önce neden kodlamanın ne olduğuna dair araştırma yapmadınız? Dobozlama dalmışsınız.

HTML sonrası programlama dili önerisi istediğinizde göre araştırma yapmamışsınız.

Size tavsiyem: önce kodlamanın ve programlama dillerinin ne olduğunu araştırın.

Peki öğrenmeye başlamadan önce neden kodlamanın ne olduğuna dair araştırma yapmadınız? Dobozlama dalmışsınız.

HTML sonrası programlama dili önerisi istediğinizde göre araştırma yapmamışsınız.

Size tavsiyem: Önce kodlamanın ve programlama dillerinin ne olduğunu araştırın.

Programlama dillerini çok araştırdım çoğunun nerede kullanıldığını biliyorum.

Geri
Yukarı