Huawei P Smart 2019 YouTube videoları bozuluyor

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
YouTube'da video açarken videolar tamamen bozuk şekilde açılıyor. Kapatıp açmak da çözmüyor. Uygulamayı kapatıp tekrar açtığımda bazen düzeliyor. Sorunu çok sık yaşamaya başladım. Uygulama güncel ve eski sürümlerde de aynı. Sorun ne olabilir?

Screenshot_20211129_233645_com.google.android.youtube.jpg

Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum, aynı problem bende de mevcut. Ekranı kilitledikten 2-3 sn sonra açınca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da video açarken videolar tamamen bozuk şekilde açılıyor. Kapatıp açmak da çözmüyor. Uygulamayı kapatıp tekrar açtığımda bazen düzeliyor. Sorunu çok sık yaşamaya başladım. Uygulama güncel ve eski sürümlerde de aynı. Sorun ne olabilir?

Eki Görüntüle 1229262

Eki Görüntüle 1229262
Video veya oyun çalışmıyorsa tarama verilerinizi temizleyin. Tarama verileriniz temizlendiğinde, web sitelerine ilişkin bazı ayarlarınızın silineceğini unutmayın. Tarama verilerinizi temizleme ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

1. Adres çubuğunun sağında Diğer
    oLoRPrHJd7m46sWijX6zBWnEnfslP62AxJSwt5Nj0bNbpaYHz2pyscExleiofsH2kQ=w36-h36-rwa
    SaY5lqCwN7kppnS546l9ys-E2sZftTTIHjBrdV-WsGPIhGjaxcEXjfgdIfW_UNG7Sw0=w26-h36-rwa
    Ayarlar'a dokunun.
  2. Gizlilik ve güvenlik
    Tarama verilerini temizle
    'ye dokunun.
  3. Son bir saat veya Tüm zamanlar gibi bir zaman aralığı seçin.
  4. Çerezler ve site verileri ile Önbelleğe alınan resimler ve dosyalar'ı seçin. Kaldırmak istemediğiniz diğer bilgi türlerinin seçimini kaldırın.
  5. Verileri temizle'ye dokunun.

Son düzenleme:
Video veya oyun çalışmıyorsa tarama verilerinizi temizleyin. Tarama verileriniz temizlendiğinde, web sitelerine ilişkin bazı ayarlarınızın silineceğini unutmayın. Tarama verilerinizi temizleme ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

1. Adres çubuğunun sağında Diğer
    oLoRPrHJd7m46sWijX6zBWnEnfslP62AxJSwt5Nj0bNbpaYHz2pyscExleiofsH2kQ=w36-h36-rwa
    Ayarlar'a dokunun.
  2. Gizlilik ve güvenlik
    Tarama verilerini temizle
    'ye dokunun.
  3. Son bir saat veya Tüm zamanlar gibi bir zaman aralığı seçin.
  4. Çerezler ve site verileri ile Önbelleğe alınan resimler ve dosyalar'ı seçin. Kaldırmak istemediğiniz diğer bilgi türlerinin seçimini kaldırın.
  5. Verileri temizle'ye dokunun.
Mobil uygulamada yaşanan bir problem.

Geri
Yukarı