Huawei P40 Lite oyun çözünürlüğü çok düşük

Jesus Breeki

Centipat
Iyi gunler Huawei P40 Lite model telefon kullaniyorum cozunurlugu 2310X1080 normalde ama oyunlara girince piksel piksel oluyor cozunurluk cok dusuk oluyor.
Duzeltebiliyor muyuz bunu? Bu bir hata mi? Hata ise neyse kaynaklaniyor bilen varsa yazsin, cok sevinirim. Cevaplariniz için simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Jesus Breeki telefonun ayarlarında herhangi bir çözünürlük ayarı var mı? Varsa Full'e.

Ardından telefonda oyun ayarları gibi bir şey var mı? Oradan yüksek çözünürlüğe zorlayabilirsin belki.

Telefonun cozunurlugu Full'de. Zaten normalde akilli cozunurluk kullaniyordu belki sorun ondandir deyip kapattim şu an Full 2310X1080'de kullaniyorum yine de oyunlarda cozunurluk dusuk oluyor. Telefondan oyun ayarlari gibi bir ayar bulamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung cihazlarda Game Launcher var, Huawei'de Game Center gibi bir şey olması lazım.
Ayarlarına gir yüksek kalite gibi bir şey varsa arttır.
game centeri etkinlestirdim ayarlarda cozunurlukle alakali birsey bulamadim ama yine de game center kullanarak calistridim yine de birsey degismedi.
@Jesus Breeki Oyunların içinde bazen resolution scaler oluyor, var mı öyle bir ayar?

Ek olarak ekran görüntüsü atabilir misiniz?
zaten oynadigim 2 oyun var ikisinde de grafikle alakali bi ayar yok ve neyin ekran goruntusunu atayim?

Geri
Yukarı