İnceleme HyperX Cloud 2 Yeni Versiyon ve İtopya Kulaklık Standı İncelemesi

Hepinize merhabalar. Öncelikle 1400 TL bütçem vardı. V2 X, Corsair Void RGB Elite ve Arctis 3 modellerinin arasında kalmıştım. HyperX Cloud II'yi tercih ettim ve memnun da kaldım. Yeni versiyonun hep mikrofon gelmeme sorunu söylentileri duydum.

Kulaklık itopya'nın kargosu olan NetKargo ile elime ulaştı. Öncelikle mikrofonu diğer HyperX Cloud II inceleme videolarında boğuk geliyor. Fakat benim elimdeki kulaklıkta hiç mikrofon sorunu yaşamadım. Gayet tiz sesi geliyor. Kulaklığın sesine gelicek olursak, ses kartının üzerindeki 7.1 butonu gerçekten avantaj sağlıyor. Ben hep yorumları okurken 7.1 açınca bu bütçede 7.1 kötü söylentileri duydum. Hiçte öyle değilmiş, yanılmışlar. Kutu içerisinden yedek 2 tane ped, ses kartı ve çıkarılabilir mikrofon çıkıyor.

Sadece müzik dinleyecekseniz 7.1 kullanmayıp, oyun ve müzik dinleyecekseniz 7.1 açık olmasını öneririm. Basları çok iyi veriyor. Bu bütçede kullandığım en iyi kulaklık.

Kulaklığın bant ayarlama kısmında en sonda olmasına rağmen kulağımı baya bir sıkıyor. Daha yeni geldiği için alışamadım olabilir.
Değerlendirme konusunda:

Bass konusunda 10/10
Mikrofon konusunda 9/10
7.1 konusunda 8.8/10
Konfor konusunda 7.0/10

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube kanalıma videosunu çektim isteyen videoya girip mikrofon testlerine bakabilir. Uzun kullanım testini deneyimlediğimde paylaşacağım. Şu an çok memnunum herkese de öneririm.

Kulaklık standına gelicek olursak, videoda ben standı tam oturtamamışım. Sonradan tak diye oturdu. İdarelik bir kulaklık standı alınır.

Screenshot_102.png

Screenshot_104.png
Screenshot_103.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş modeli dediğiniz HP mi hocam? He iyi güzel o zaman. Ama pahalı fiyata aldınız hocam, ben 1.400TL'ye aldım. Sanırım 2k vererek aldınız. Razer blackshark v2 alabiliridiniz. Hah ama şunu söyliyeyim hocam, kulaklık üzmez ses kalitesi cidden harika. Bunu alarak hata yapmadınız emin olabilirsiniz. Uzun inceleme sonucunda kulaklık güzel. Konfor olarak bana tam, ses kalitesi süper sıkıntı yaşamadım. Mikrofon olarak sesi kısık gibi full'e çekerseniz yeterli ve stabil mikrofon sesi var. Yukarıdaki videodan incelememi izleyebilirsiniz.
Çok teşekkürler hocam, Azerbaycanda yaşıyorum, o yüzden 2.6k ya aldım ama 12 aylık peşin fiyatına taksitle oldu, yani fiyatına kafa takmıyorum. Zaten Azerbaycanda marka çok yok. Bi adam akıllı bu kulaklık vardı. Blackshark olsaydı mutlaka onu alırdım.

Çok teşekkürler hocam, Azerbaycanda yaşıyorum, o yüzden 2.6k ya aldım ama 12 aylık peşin fiyatına taksitle oldu, yani fiyatına kafa takmıyorum. Zaten Azerbaycanda marka çok yok. Bi adam akıllı bu kulaklık vardı. Blackshark olsaydı mutlaka onu alırdım.
Rica ederim hocam. Problem yok hocam, kulaklık yine de güzel. Ses kalitesi aşırı şekilde güzel. Mikrofon bazılarına göre yetersiz gelebilir, ama gerçekten stabil, ve sesi ortalama seviyede. Hayırlı olsun yaxşı almışsınız.

Hocam mikrofon sorunu bende de var ses nedense boğuk geliyor sebebini bilmiyorum. Ses konusunda ve rahatlık konusunda çok ama çok memnunum. Uzun saatler takınca felç etmiyor. Ama mikrofonu fiyasko

Sizde hangi yılın modeli hocam? Bende yeni model, sorun yok mikrofonda.
Hocam kulaklık bu yıl çıktıysa o model değil yani eski model fakat yinede mikrofon rezalet

Hocam mikrofon sorunu bende de var ses nedense boğuk geliyor sebebini bilmiyorum. Ses konusunda ve rahatlık konusunda çok ama çok memnunum. Uzun saatler takınca felç etmiyor. Ama mikrofonu fiyasko
Hocam hani bir tık boğuk ses geliyorda videomu izlediniz mi bilmiyorum. Oradaki mikrofon sesi hala stabil. Aynisi size oluyor mu?

Hocam hani bir tık boğuk ses geliyorda videomu izlediniz mi bilmiyorum. Oradaki mikrofon sesi hala stabil. Aynisi size oluyor mu?

Hocam o mikrofon kalitesi hiç iyi değil bilginiz olsun. Bende de bu durum var. 800 liralık Rampage'de bile daha iyi mikrofon var ve ses kalitesinde başa baş yarışırlar. Rampage bırakma sebebim kulak ağrıtıyordu uzun kullanımda. Ses bende boğuk gelmiyor. 7.1 açıksa kapatın ve Firmware Update edin.

Hocam o mikrofon kalitesi hiç iyi değil bilginiz olsun. Bende de bu durum var. 800 liralık Rampage'de bile daha iyi mikrofon var ve ses kalitesinde başa baş yarışırlar. Rampage bırakma sebebim kulak ağrıtıyordu uzun kullanımda. Ses bende boğuk gelmiyor. 7.1 açıksa kapatın ve Firmware Update edin.
Az önce ses bende boğuk geliyor dediniz şimdi gelmiyor dediniz karar verin? Yeni versiyon mu eski versiyon mu sizinki bilemiyorum. O jak'ı telefona takın mikrofonu kötü mü iyi mi görürsünüz. Akıcı bir şekilde mikrofon kalitesi hala iyi. Tek sıkıntısı bana göre, mikrofon sesi bir tık kısık, kalite olarak ses ve mikrofon efso.

Ayrıca ben ses boğuk diye kastetmedim hocam mikrofonu kastettim bilginize.

Hocam HyperX'in 7.1'ine 8.8 verdiyseniz hiç kulaklık kullanmadınız galiba. Ayrıca mikrofonu da kötü. Konforu ise güzel. İnceleme çok yanlış olmuş.

Hocam HyperX'in 7.1'ine 8.8 verdiyseniz hiç kulaklık kullanmadınız galiba. Ayrıca mikrofonu da kötü. Konforu ise güzel. İnceleme çok yanlış olmuş.
6 aya yakındır şu kulaklığı kullanıyorum, tamam mikrofonu giriş seviye bir mikrofon, ama kötü denilecek kadarda değil. 7.1 doğru kullanmıyorum, hiç de alışamadım nedense😃ancak stereo'su çok iyi yüksek seviyelerde. Hem incelemeyi yapan hocam, eski, hyperX'in kendi ürettiği kulaklığını test ediyor. Şu an ise Kingston markası satışa çıkarıyor ve benim fikrimce çoğu şeyde düzenlemeler olmuş. İyi konular🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı