Hyperx Cloud Alpha S vs Razer Kraken TE

Ama bir @Samotne Ciasteczka ve @hadwiger'a da soralım.
Hocam bu 7.1 olayı onda yokmuş. THX'in teknolojisi ve 7.1'i karşılaştırma fırsatı buldunuz mu?

Hocam şöyle söyleyeyim THX spatial teknolojisi daha üstün bir teknoloji. Tamamen nereden geldiğini ve özellikle uzaklığını anlayabiliyorsunuz. Kendi Synapse uygulaması da güzel.

Hocam bu 7.1 olayı onda yokmuş. THX in teknolojisi ve 7.1 i karşılaştırma fırsatı buldunuz mu ?
Hocam krakenin THX'i tüm sanal 7.1 leri sollayıp geçecek seviyede. Bir endişeniz olmasın. Uzun kullanımda biraz terletmesi ve kulağı rahatsız etmesi dışında hiçbir sorunu olmaz. 6-7 saatte bir çıkarıp 10 dakika dinlenirseniz bu da bir sorun değildir. Bütçe için en iyi seçenek kendisi. Alpha S hakkında sesin boğuk olduğuna dair söylemler var. Kendim denediğimde gayet iyi bir müzik ve ambiyans sunmuştu oyunda deneme şansım olmadı. Ses kartınız iyi ise yanında gelen ses kartını kullanmaya gerek kalmıyor. Kulaklığın kendisi zaten çok kaliteli.

Ama bir @Samotne Ciasteczka ve @hadwiger'a da soralım.

Hocam şöyle söyleyeyim THX spatial teknolojisi daha üstün bir teknoloji. Tamamen nereden geldiğini ve özellikle uzaklığını anlayabiliyorsunuz. Kendi Synapse uygulaması da güzel.
Peki Synapse uygulaması oyunlarda fps düşürmesi gibi bir olay var mı ? Hiç test ettiniz mi? Özellikle bu etmen benim için çok önemli.
Hocam krakenin THX'i tüm sanal 7.1 leri sollayıp geçecek seviyede. Bir endişeniz olmasın. Uzun kullanımda biraz terletmesi ve kulağı rahatsız etmesi dışında hiçbir sorunu olmaz. 6-7 saatte bir çıkarıp 10 dakika dinlenirseniz bu da bir sorun değildir. Bütçe için en iyi seçenek kendisi. Alpha S hakkında sesin boğuk olduğuna dair söylemler var. Kendim denediğimde gayet iyi bir müzik ve ambiyans sunmuştu oyunda deneme şansım olmadı. Ses kartınız iyi ise yanında gelen ses kartını kullanmaya gerek kalmıyor. Kulaklığın kendisi zaten çok kaliteli.
Ses kartım iyi değil bundan dolayı ses kartlı alıyorum.

Hocam Kraken'in THX'i tüm sanal 7.1leri sollayıp geçecek seviyede. Bir endişeniz olmasın. Uzun kullanımda biraz terletmesi ve kulağı rahatsız etmesi dışında hiçbir sorunu olmaz. 6-7 saatte bir çıkarıp 10 dakika dinlenirseniz bu da bir sorun değildir. Bütçe için en iyi seçenek kendisi. Alpha s hakkında sesin boğuk olduğuna dair söylemler var. Kendim denediğimde gayet iyi bir müzik ve ambiyans sunmuştu oyunda deneme şansım olmadı. Ses kartınız iyi ise yanında gelen ses kartını kullanmaya gerek kalmıyor. Kulaklığın kendisi zaten çok kaliteli.

Hocam asıl olay ses kartında. Ses kartı sayesinde THX oluyor. Ayrıca kulaklıkta soğutma pedleri bulunduğundan terletmiyor bende.

Peki Synapse uygulaması oyunlarda FPS düşürmesi gibi bir olay var mı? Hiç test ettiniz mi? Özellikle bu etmen benim için çok önemli.

Ses kartım iyi değil bundan dolayı ses kartlı alıyorum.

FPS düşürmüyor hocam.
Ayar yaptıktan sonra Synapse kullanmanıza gerek yok. Kapatabilirsiniz, ben öyle yapıyorum şahsen.

Hocam asıl olay ses kartında. Ses kartı sayesinde THX oluyor. Ayrıca kulaklıkta soğutma pedleri bulunduğundan terletmiyor bende.

FPS düşürmüyor hocam.
Hocam Razer cidden daha çok + sunuyor. Garanti konusunda Razer ı çok övüyorlar. İtibarlı bir marka. THX teknolojisinide araştırdım oldukça. XPG precog birax malzeme konusunda şüpheye düşürdü beni.

Hocam Razer cidden daha çok + sunuyor. Garanti konusunda Razer'ı çok övüyorlar. İtibarlı bir marka. THX teknolojisini de araştırdım oldukça. XPG Precog birax malzeme konusunda şüpheye düşürdü beni.

Hocam te çok sağlam bir kulaklık. Kaç kez düşürdüm ne bir çizilme ne bir yamulma. Tamamen metal kalitesini belli eden bir kulaklık.

Hocam te çok sağlam bir kulaklık. Kaç kez düşürdüm ne bir çizilme ne bir yamulma. Tamamen metal kalitesini belli eden bir kulaklık.
Hocam benim genel alış amacım oyun. Sonradan biraz 7.1 gibi ses kalitesine kaymış olsada. Steam Pubg konusunda beni üzmeyecek bir kulaklık arayışındayım. Gördüm ki bu segmentte beni bu tür konularda çok üzecek bir kulaklık yok. Çünkü oyun Stereo destekliyor. Benim şu an ki amacım kulağımı ağrıtmayacak , terletmeyecek ve uzun kullanım imkanı sunan bir kulaklık olacak. Yani ben pc başında oturunca 6-7 saatte 3-4 kere kalkıp bir mutfağa uğrayan , su içen birisiyim. Kulak ağrıtma konusunda çok sıkıntı yaratırsada iade ederim diye düşünüyorum. Sonuçta bu benim hakkım öyle değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı