HyperX Cloud Stinger ile 2 Ay

Kağıt üzerindeki özellikleri sormuyorum onları diğer kulaklıkları kullandınız mı onu merak ettim çünkü o bahsettiğiniz snoppy leri inceleyen arkadaşlarda aynılarını söylüyor.

7.1 ses kartı alsam bu kulaklığı 7.1 olarak kullanabilir miyim yoksa kulaklığında 7.1 uyumlumu olması gerekiyor?

Güzel inceleme. Kulakların girdiği kısım büyük mü? Almayı düşünüyorum da kulaklarım biraz büyük.
Teşekkür ederim. Sanırım Jak çıkışlarındaki kaplamadan bahsediyorsun. Hayır, çok büyük değil. O çıkışlardan çok az daha büyük.

Kanka bende bu kulaklıktan sipariş etmiştim geldi fakat kulaklığın 2 bezinde içinde 3 tane delik var onlar nedir sendede varmı ?

Kanka bende bu kulaklıktan sipariş etmiştim geldi fakat kulaklığın 2 bezinde içinde 3 tane delik var onlar nedir sendede varmı ?
Kusura bakma çok geç cevap verebildim, yeni fark ettim yorumunu. Evet onlar bende de var. Sonuçta bu G230 gibi örgü tipi bir tasarımı yok, o tarz sünger kaplamalarının üzerinde kendi delikleri olduğu için baskı uygulayınca şişmiyor. Bu kulaklıkta ise o tarz bir sünger kaplaması olmadığı için baskı halinde balonda dönmemesini sağlıyor. Kısaca hava almasını sağlıyor işte. Bi de tek kulakta 6 delik var ama buraz daha iç tarafta olduğu için fark edilmiyor, işin iyi yanı o.

Aklımdaki soru işaretlerini sizin incelemeniz sayesinde giderdim. Teşekkür ederim. Gelecek ay bu kulaklığı almayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…