HyperX Cloud Stinger ile 2 Ay

HyperX ile ilgili çok bilgim yok ama bu ara dikkatimi çeken bir marka olmaya başladı. Özellikle HyperX Cloud Flight modeli. Genel olarak tanımlarsak HyperX nasıl bir markadır kulaklık olarak. Güzel diye mesaj atan olmasın lütfen onu biliyorum O fiyat bandında demek istedim yani

Hocam çok özür dilerim geç cevap verdiğim için, şu sıralar bayağı bir işim vardı.

Ben hâlâ kullanıyorum, sana şunları söyleyebilirim; oyuncu kulaklıklarının Mercedes'i HyperX diyebilirim kendi adıma. Çünkü özellikle Rampage'in bir çok kulaklığını deneme fırsatım oldu hele ki titreşim motorlu, 7.1'li olanlarını vs. sadece göz boyamak için eklemişler kulaklığa. HyperX için konfor ve ses kalitesi konusunda şüphen olmasın. Eğer illa ki 7.1 bir kulaklık istersen Arctis 3 alabilirsin, bunun dışında HyperX'in birçok kulaklığı Stereo olmasına rağmen çevresel sesleri çok iyi veriyor.

@Hybrid Theory açıkçası ben sanal 7.1 pek düşünmüyorum. Kaliteli bir sterio kulaklık bence daha faydalı olur gibi. Hiç Cloud Flight modelini inceleme imkanın oldu mu? Sence ederini hakeden bir kulaklık mıdır?

Bendeki Cloud Stinger her ne kadar giriş seviyesi de olsa kalitesi sağlam. Maalesef olmadı ama kullananlar memnun. Cloud Alpha'ya da bakabilirsin.

Merhabalar, tek jak ile hem mikrofon hem kulaklık olarak kullanılıyor mu yoksa mikrofonu kullanabilmek için mecburen o uzun kabloyu kullanmak mı gerekiyor ?

Bu kulaklığı önerir misiniz ?
Alıcam da 300 TL ye sizce alınır mı ?Csgo , Pubg Mobile , Zula tarzı oyunlar oynuyorum işime yarar mı önerilerinizi bekliyorum

Merhaba, kulaklığın aynısını aldım güzelce taktım araştırma yaptığımda uygulaması var gibi bir kaç tanede indirdim fakat kulaklığı görmedi sebebi nedir acaba?

Bu kulaklığı önerir misiniz ?
Alıcam da 300 TL ye sizce alınır mı ?Csgo , Pubg Mobile , Zula tarzı oyunlar oynuyorum işime yarar mı önerilerinizi bekliyorum
Sizin alacağınız Cloud Stinger Core. Cloud Stinger 600 lira en ucuz çünkü.

Merhaba, kulaklığın aynısını aldım güzelce taktım araştırma yaptığımda uygulaması var gibi bir kaç tanede indirdim fakat kulaklığı görmedi sebebi nedir acaba?
Hocam herhangi bir şekilde bu kulaklığın yazılımı bulunmamaktadır. Tak-çalıştır mantığında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…