HyperX Cloud Stinger vs Corsair HS35 vs Cooler Master CH321

Bütçe
350
Aynen öyle, kulak padleri pek iyi tasarlanmamış.
Anladım. Peki müzik ses kalitesi olarak hangisi daha iyidir sizce? Söylediğim gibi rock-metal dinliyorum ve iyi bir ses kalitesine sahip olması benim için önemli. Bir de CH321'in sürücüsü 50 mm, Sharkoon 40 mm. Bir dezavantaj yaratır mı?

Anladım. Peki müzik ses kalitesi olarak hangisi daha iyidir sizce? Söylediğim gibi rock-metal dinliyorum ve iyi bir ses kalitesine sahip olması benim için önemli. Bir de CH321'in sürücüsü 50 mm, Sharkoon 40 mm. Bir dezavantaj yaratır mı?
Müzik dinleyecekseniz etkiler. Bunu öneririm;
53 mm sürücülere sahip.

Müzik dinleyecekseniz etkiler. Bunu öneririm;
53 mm sürücülere sahip.
Ben de Rock Metal dinliyorum hocam ara sıra. Bugün Realtek sürücülerimi 2015 yılından dün çıkan yeni bir sürücüye güncelledim. Birkaç ekolayzer ayarı sonrası gümbür gümbür ses veriyor kulaklık artık. ALC269 gibi eski bir ses kartına rağmen performansı çok iyi. Arkadaşın ses kartını bilemiyorum tabii.

Ben de Rock Metal dinliyorum hocam ara sıra. Bugün Realtek sürücülerimi 2015 yılından dün çıkan yeni bir sürücüye güncelledim. Birkaç ekolayzer ayarı sonrası gümbür gümbür ses veriyor kulaklık artık. ALC269 gibi eski bir ses kartına rağmen performansı çok iyi. Arkadaşın ses kartını bilemiyorum tabii.
Nasıl güncellediniz? Bende Realtek ayarları açılmıyor. :/

Ben de rock metal dinliyorum hocam ara sıra. Bugün Realtek sürücülerimi 2015 yılından dün çıkan yeni bir sürücüye güncelledim. Birkaç ekolayzer ayarı sonrası gümbür gümbür ses veriyor kulaklık artık. ALC269 gibi eski bir ses kartına rağmen performansı çok iyi. Arkadaşın ses kartını bilemiyorum tabii.

Bu modeli 1-1.5 hafta sonra alacağım hala memnun musunuz?

Nasıl güncellediniz? Bende Realtek ayarları açılmıyor :/
DCH sürücülerini kurdum hocam.
Özel modlanmış bir sürücü. Tüm Realtek ses kartlarını destekliyor. Beraberinde UWP ses ayarları ve klasik ses ayarlarını da ekliyor. Bunu denemenizi öneriyorum. Düzenli olarak güncelleniyor.
Bu modeli 1-1.5 hafta sonra alacağım hala memnun musunuz?
Memnunum. Bir sıkıntısı yok. @def2easy06 mikrofonun bozulduğundan bahsediyordu ama bende öyle bir durum olmadı. Mikrofonu yanlış taktı sanırım kendisi. Mikrofonun üzerinde bir çıkıntı var. O çıkıntı kulaklıkta bulunan mikrofon yuvasında ki boşluğa gelecek şekilde takılmalı. Yoksa mikrofon oturmuyor ve çalışmıyor haliyle.

GameNote H2002D mi kullanıyorsunuz siz de?

Geri
Yukarı